reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

A może są jakieś mamy z osiedla Botanik? :)

Oj nie było mnie ładnych kilka miesiecy.. wczoraj Antek skończył 11 miesięcy, kiedy to zleciało?! chodzi już sam od 9 miesiąca, szybko nam się ładnie rozwija, próbuje coś tam mówić, smieszek jakich mało z tego naszego kawalera :) a co u Was? jak dzieciaki? Mnie trochę dobija momentami ta monotonia i samotność w domu..
Wsumie ja mieszkam w Lublinie pół roku mam dwie córeczki jedna ma 4miesiace skończone a druga 2lata i 9miesiecy i nie znam za bardzo tutaj nikogo...
 
reklama
Witam i ja ;) mój synek ma prawie 13 miesięcy . Jeśli chodzi o nocki to jest niestety ciężko... On nadal doi cyca i budzi mi się w nocy od 3 do nawet 8 razy czasami... Żeby tylko podoić, nawet nie pojesc, bo tam już za bardzo nie ma co ;) chciałabym go odstawić ale to trudny przypadek, zasypia tylko przy cysiu...
 
Hej! Moj synek właśnie skończył 14 miesięcy. Już nie da się upilnować tego szkraba. I to prawda z tymi sinikami i guzami;) najbardziej mnie bolał pierwszy siniak teraz już się przyzwyczaiłam. Jeden znika to następny się pojawia. Ech.. ;) U nas w nocy są mniej więcej 3 pobudki i wtedy dostaje butelkę. Niestety w dzień mamy problem z jedzeniem. Nie toleruje nic oprócz mleka z butelki. Czasami uda mi się dać mu ze dwie łyżeczki zupy i to tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dobry wieczór :)

Marta18691 ja jestem z Kaliny ale z chęcią się spotkam w bawialni :) Jakiś autobus na pewno ode mnie kursuje ;)

Chomik o dziwo mimo kaskaderskich wyczynów nie nabija sobie siniaków...
W ekspresowym tempie wchodzi na fotel a potem na ławę, wersalka czy kanapa to pikuś a ostatnio z kanapy wszedł na parapet taki mały alpinista ;)
Nocy nie przesypia całej, ale że śpi ze mną to mi te pobudki zbytnio nie przeszkadzają...dostanie cyca, zje i śpi dalej :)

Ewelinka10425 dlaczego uważasz, że nie masz już zbytnio pokarmu? W dzień już nie karmisz?
Mój też na noc tylko przy cycu zasypia choć był wyjątek jak poszłam na wesele w sierpniu i moja siostra z nim została.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczór :)

Marta18691 ja jestem z Kaliny ale z chęcią się spotkam w bawialni :) Jakiś autobus na pewno ode mnie kursuje ;)

Chomik o dziwo mimo kaskaderskich wyczynów nie nabija sobie siniaków...
W ekspresowym tempie wchodzi na fotel a potem na ławę, wersalka czy kanapa to pikuś a ostatnio z kanapy wszedł na parapet taki mały alpinista ;)
Nocy nie przesypia całej, ale że śpi ze mną to mi te pobudki zbytnio nie przeszkadzają...dostanie cyca, zje i śpi dalej :)

Ewelinka10425 dlaczego uważasz, że nie masz już zbytnio pokarmu? W dzień już nie karmisz?
Mój też na noc tylko przy cycu zasypia choć był wyjątek jak poszłam na wesele w sierpniu i moja siostra z nim została.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
To fajnie:-)
 
W dzień śpi 2 razy więc wtedy też dostaje cyca. A wydaje mi się że pokarmu nie mam już za dużo bo jak doi to przez jakąś minutę tylko połyka mleko a później robię za smoka :p
Ja też z Kaliny ;)
 
Marta to ja drugi koniec , bo Sławin :/

No ja też do siniaków przywykłam, tym bardziej że syn jest niesamowicie ruchliwym dzieckiem i nawet minuty w ciągu dnia nie usiedzi. Mało rzeczy jestem w stanie przy nim zrobić, ale co tam :) Mój też wstaje w nocy tak 2 razy , rzadziej 3 i też zawsze dostaje butlę mm i śpi dalej. Ciekawe kiedy całe noce zaczną przesypiać..
 
reklama
Do góry