reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy w Ie (styczeń-luty 2012)

tynka27

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2011
Postów
333
Miasto
Górny Śląsk
witam serdecznie mam nadzieje że kilka osób się tu znajdzie... bardzo potrzebuje porad szczególnie jeżeli chodzi o wybór lekarza prowadzącego i szpital bo jak pewnie wiecie trzeba się już decydować. Ja jestem gdzie 5tyg 3d zaawansowana czyli data porodu gdzie miedzy 8-12luty. Kogo polecacie z polskich lekarzy w Dublinie bo tu mieszkam znalazłam gin.Sempke w Polmedzie jako GP, dr.Żelazek w Emc i w Medicusie jakiś tam pan ginekolog. To tyle osób które udało mi się znaleźć że sąw tym programie maternity. Jak wy uważacie dobrze mieć gina za GP?? i jeszcze jedno jak jest z tymi listami oni muszą to wysłać czy ty mozesz to sama zwieźć do szpitala bo ja w sierpniu mam zaplanowany urlop i boje sie ze pierwsza wizyta szpitalna wyjdzie mi właśnie w tym czasie. Poza tym który szpital?? pracuje w centrum wiec do Rotundy i National Maternity Hospital mam tak samo blisko. Coombe też wchodzi w rachube ale autobusy którymi wracam do domu nie jeżdzą tamtedy... wiec w trakcie ciąży dodatkowa podróż. Ale jak z opieką i oczekiwaniem na wizyty może dostałyście listy już ze szpitali i na kiedy macie wizyty a kiedy się zgłaszałyście??
Prosze piszcie bo ja to musze zrobić jak najszybciej...
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie ;)
 
reklama
Czesc,
Mamy podobny termin, moj 10-14 luty 2012.
Postatram sie jako tako na Twoje pyt odpowiedziec,
Co do listu do szpitala, moze ci go wystawic kazdy lekarz,nie koniecznie gin.
Zrobilam maly wywiad i wiekszosc ludzi wybiera Rotunde,

Ja poki co bylam u gina w polskiej przychodni (A.Miroslaw) a do gp zapisalam sie dzisiaj blisko domu (Jadwiga Sochacka).

I tak szczerze bardziej jestem zadowolona z wizyty u gp.
Mam zagrozona ciaze (plamienia, skurcze), gp dala zwolnienie, chociaz sie upieralam, bo prace mam biurowa, nie stresowa, wiec sie nie przemeczam, ale kategorycznie kazala lezec przez co najmniej tydzien, wystawila mi zwolnienie otwarte. mam sie pojawic za tydzien do kontroli. Zrobila mi tez badania moczu, zeby sprawdzic czy sa slady krwi. Niestety nie wypisala nic na podtrzymanie, powiedziala ze ona nie moze tego zrobic, tylko gin to robi w ire i kazala dzwonic do Miroslawa zeby wypisal recepte.
Jutro sie tam maz pofatyguje, nie wiem czy cos dostane, bo w niedziele doktor stwierdzil, ze z tak wczesna ciaza to nigdy nic nie wiadomo i nikt nie ma absolutnie zadnego wplywu na to co sie stanie. Wiem mam sie nastawic na to ze moge poronic, zwlaszcza ze mam skurcze. Po dlugich rozwazaniach dostalam jakies srodki rozkurczowe, ale uslyszalam ze on nie jest zwolennikiem dawania lekow.
Dam znac jutro czy dostalam jakies leki czy nie.


Pozdro.
kodykologia
 
Czesc dziewczyny! Ja mam termin na ,bo mam dwa :), na 31/01/2012 lub 03/02/2012. Aktualnie jestem w 15 tc i wybralam Rotunde. A Wy?? Kodykologia, widze, ze mieszkasz w mojej okolicy :) Ja na Cabra West. Slyszalam, ze Sochacka jest ok, jednakze ja zapisalam sie do Dybkowskiego.

Czy to rowniez Wasza pierwsza ciaza? U mnie poki co wszystko pozytywnie.
Pozdro
 
Do góry