D
dorcia_ryba
Gość
Czy w Bielsku-Białej lub w okolicy są jakieś przyszłe Mamy
?
Jeśli tak to serdecznie witam i zapraszam do rozmowy:-).
?Jeśli tak to serdecznie witam i zapraszam do rozmowy:-).
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
?
.
?
.
. Moja Mama mi powtarza, że jak tyko będę słuchać tego, co mówi położna i lekarz, to wszystko pójdzie szybko i sprawnie. Się zobaczy:-). Najważniejsze jest pozytywne nastawienie
.
. Ja zamierzam rozpocząć hasanie po sklepach w kwietniu, ale powoli zaczynam się dowiadywać od innych, gdzie, co i za ile
.
? U mnie będzie facecik, o ile lekarz się nie pomylił;-).