reklama

Przyszłe Mamy z Bielska-Białej i okolic:)

Temat na forum 'Archiwum mam z b-b' rozpoczęty przez dorcia_ryba, 22 Luty 2009.

1. dorcia_ryba

dorcia_ryba Gość

Czy w Bielsku-Białej lub w okolicy są jakieś przyszłe Mamy:confused:?

Jeśli tak to serdecznie witam i zapraszam do rozmowy:-).

2. m@dz1@

m@dz1@ Fanka BB :)

Pewnie że są :)

3. reklama
  4. dorcia_ryba

dorcia_ryba Gość

W takim razie witam:happy:.
    Na kiedy termin:confused:?

5. m@dz1@

8 maja :) a Ty? Gdzie chcesz rodzić?

6. dorcia_ryba

dorcia_ryba Gość

Jak wszystko dobrze pójdzie to już 5 czerwca powinnam mieć już Dzidka przy sobie, a nie w sobie:-p.
    Chciałabym rodzić na Wyspiańskiego, ponieważ miałam tam praktyki na oddziale położniczym (w tym na sali porodowej) i noworodkowym więc znam już tamtejsze środowisko więc i strach trochę mniejszy:tak:. Moja Mama mi powtarza, że jak tyko będę słuchać tego, co mówi położna i lekarz, to wszystko pójdzie szybko i sprawnie. Się zobaczy:-). Najważniejsze jest pozytywne nastawienie:happy:.

7. dorcia_ryba

dorcia_ryba Gość

Skoro masz termin na 8 maja to zapewne już zaczęłaś kupować rzeczy dla malucha. W związku z tym mam pytanko: gdzie w Bielsku-Bialej można kupić dobrej jakości i w przystępnej cenie ubranka dla maluchów:confused:. Ja zamierzam rozpocząć hasanie po sklepach w kwietniu, ale powoli zaczynam się dowiadywać od innych, gdzie, co i za ile:tak:.
    A tak wogóle to oczekujesz chłopca czy dziewczynki:confused:? U mnie będzie facecik, o ile lekarz się nie pomylił;-).

8. m@dz1@

Szczerze mówiąc to jeszcze nie kupiłam ani jednego ubranka bo mama przysyła mi z włoch. Spodziewam się chłopczyka przynajmniej tak wyszło na usg 4d u Balisia mój prowadzący nie potwierdził ponieważ twierdzi że się zakrywa ale myśle że na 4d chyba dobrze widział zresztą ja też widziałam co trzeba :)

9. madzia25lat

madzia25lat Zaciekawiona BB

Witam czy jest jakaś przyszła mama która ma termin porodu na wrzesień?
    Pozdrawiam:-)

10. reklama
  11. iwon3004

iwon3004 lipcowa mamuśka 09

Cześć dwupaczki:-):-)

Można dołączyć?? ;-)
    Ja mam termin na początek lipca.... I na 99% będzie chłopak.:-D

12. dorcia_ryba

dorcia_ryba Gość

Witaj Madziu:-).
    Jak narazie wiem, że jest przyszła mama majowa i czerwcowa;-). Nie dawno założyłam wątek dla przyszłych Mam z Bielska-Białej i okolic więc zapraszam do przyłączenia się do rozmowy;-).
    Pozdrawiam:-).

Poleć forum