reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Bielska-Białej i okolic:)

Iwon3004 oczywiście, że możesz do nas dołączyć:tak:. Tak więc teraz nie dwu, a trzypaczek został powołany do życia:-p.
M@dzi@ będzie mieć małego mężczyznę, Iwon3004 będzie mieć małego mężczyznę, a i ja noszę pod sercem małego facecika:tak:. Tak bynajmniej wyszło na USG 4d u dr Balisia, co sama widziałam i mam na to dowody w postaci filmu i zdjęć:tak:. Mój ginekolog też nie potwierdził, ale też nie zaprzeczył:eek:. Tak więc mamy trzech chłopców i ani jednej dziewczynki, co przeczy starym statystykom, które mówią o pięciu dziewczynkach na jednego chłopca:-p. A może Podbeskidzie stało się wylęgarnią płci męskiej:confused:?
M@dzi@ też jeszcze nie mam nic dla Dzidka, prócz pary skarpetek i butków, które dostałam przy zakupie ubrań ciążowych:blink:. Z jednej strony boję się zapeszyć, a z drugiej, co będę robić w późniejszym czasie, jeśli teraz wszystko kupię:tak:. Zakupy chciałabym zacząć na przełomie kwietnia i maja. Narazie rozglądam się tylko za wózkiem, co od którego mam duże wymagania, a na rynku nic ciekawego nie ma, a jak już nawet coś się znajdzie to cena jest zazwyczaj odstraszająca:hmm:. Ale muszę przyznać, że jak widzę te śliczne, maleńkie ubranka mam przeogromną ochotę, aby kupić:tak:.
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Jestem teraz w 8 tygodniu ciaży , termin mam na 24.09.09r. To jest już moja druga ciąża. Pierwszą ciążę miałam złotą, nic mi nie dolegało , miałam krótkie łagodne objawy ciążowe , nic mnie nie bolało , jadłam za 4 osoby wszystko co mi podeszło. Teraz tak fajnie nie mam . Ledwo się dowiedziałam o ciąży to już miałam mdłości , zapachy mi przeszkadzały , wymiotowałam , do tego przeziębiłam się od Kubusia , potem od męża grypą żołądkową. Miałam zagrożenie poronieniem bo dół brzucha mnie bolał i miałam plamienia. Przez 2 tygodnie leżałam w łużku i brałam luteinę. Teraz już lepiej. Ale na mięso smażone , tłuste nie mogę patrzeć , objadać się jedzeniem też nie mogę. 17.02 byłam na usg , z dzidzią wszystko dobrze , słychać już było serduszko , i były widoczne ruchy na usg. Brzuch mnie nadal boli ale to z powodu więzadeł. Jestem sobie na L4do 19.03 . Pozdrawiam:-)
 
Cześć przysze mamusie. :-)
Ja termin mam na 15 maj i nie mogę się już doczekać;))
Co do ubranek ja kupowałam co nieco w DUDUSIU i w TESCO nie są takie drogie w porównaniu do firmowych sklepów a i jakość nie najgorsza:-)
 
Witajcie to i ja może dołącze się do Was.
To jest moja trzecia ciąża ...i już powolutku wybieram się do szpitala czasu zostało mi nie wiele bo umówiona jestem na 9marca.Najprawdopodobniej będziemy mieli chłopczyka :-).Mam już dwoje dzieciaczków:córcia:Julia-9lat i syn:Marek-7lat skończy 6marca:tak:.Pozdrawiam wszystkie mamy te czekające i te co się już doczekały:-)
 
Ja również witam wszystkie przyszłe mamusie.Ja mam termin na 16.08.09 i już nie mogę się doczekać kiedy maleństwo będzie z nami.Jeszcze niewiem co bedę miała.Jak narazie maleństwo dobrze się rozwija i robi się coraz większe bo już nie mogę się zmieścić do moich spodni z przed ciąży.Pozdrawiam i życzę miłego dzionka
 
Witam Wszystkich bardzo serdecznie:-). Dołączajcie się, jak najczęściej to możliwe do rozmowy:tak:. Cieszę się ogromnie, że jest nas coraz więcej:-).
Madzia25lat drugą ciążę przechodzisz odmiennie od pierwszej to jest duże prawdopodobieństwo, że nosisz pod sercem dziewczynkę:tak:. Tak bynajmniej bywało w przypadku moich znajomych, rodziny czy choćby mojej Mamy:tak:. Ale nie płeć jest najważniejsza, a zdrowie Twojej Kruszynki:tak:.
Daria85 to dopiero początek nie mieszczenia się w ubrania:tak:. He he zobaczysz, co Cię czeka w ostatnich trzech miesiącach, kiedy to dzieci najwięcej i najszybciej przybierają na długości i wadze:tak:.
Beata79, czyli będziesz mieć małą rybkę w domu:blink:. Ryby to cwane sztuki, co zapewne wiesz już, bo w końcuTwój Marek też jest spod ego znaku zodiaku:tak:. Mój Brat urodził się 3 marca, a jego dziewczyna 9 marca więc też wiem coś już o tym:tak:. Jako dzieci to potulne aniołki, a potem...o zgrozo:-).
 
Dorcia rybki jak zauważyłaś to "cwane" osobniki...ale one nie tylko potulne jako dzieci jako dorośli ce****ą się wielką odpowiedzialnościom za siebie i otaczające środowisko...niesamowitym wyczuciem i wrażliwościom...a wiem coś o tym bo mam męża "rybkę"...i po prawie 10-ciu latach nie zamieniłabym Go na "inny model":-D.Pozdrawiam
 
U mnie też mieszanka: ja - waga kalendarzowo, ale z charakteru mieszanka waga-skorpion, ŁK - panna, a Dzidek bliźniak:tak:.
 
reklama
Do góry