• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Przyszłe Mamy z Bielska-Białej i okolic:)

  • Starter tematu Starter tematu dorcia_ryba
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
witam udzielające się kiedyś w tym temacie dziewczyny
chwilowo wątek jest nieaktywny a w międzyczasie powstał nowy (zresztą nie jeden) - więc przenoszę do archiwum ten temat, zapraszam do nowego :) lub jeśli będzie to potrzebne przywrócimy ten lub wymyślimy coś innego.
byłoby dobrze gdyby nowe osoby trafiały do jednego wątku :)
pozdrawiam :)
 
reklama
Witajcie. Piszę tą opinię żeby naprawdę pomóc przyszłym mamom. Jestem po dwóch porodach, oba w szpitalu Medicus w Żywcu. Mogę z całą pewnością powiedzieć że zawdzięczam im moje dzieci. Lekarze, położne traktowali mnie z dużą dozą wyrozumiałości oraz dostałam od nich ogromne wsparcie zarówno w czasie porodu jak i po nim. Też się wahałam, myślałam o innych prywatnych klinikach- też słyszałam że miła opieka itd, jednak głos serca mnie nie zawiódł. Polecam z całego serduszka
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry