reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Bielska-Białej i okolic:)

Ja jestem rybką z trzeciej dekady i jestem bardzo wrażliwa , wielka romantyczka , marzycielka , ale też cwana i przebiegła. Mój mąż to baran , jest raczej potulny jak baranek ale pokazuje też czasem rogi. Barany mają to do siebie że można na nich liczyć w każdej sytuacji , napewno nie zawiodą. Mój synek Kubuś jest koziorożcem ma silny charakter , nie da sobie wejść na głowę. A przyszłe dzidzi będzie panną lub wagą.
Pozdrawiam:-)
 
reklama
Wszystkim przyszlym mamusiom gratuluje maluszkow :tak::-)
Wpadajcie na nasz ogolny watek :tak: (na ktorym czesc z Was juz bywa ;-))
Pozdrawiam.
 
Witam wszystkie nowe mamusie widze że jednak torszke nas tu jest a już bałam się że z dorcią jesteśmy same.
Widze też że monika ma termin przybliżony do mojego kto wie może jeszcze spotkamy się na porodówce :)
Ja też miałam plamienia na początku ciąży ale wszystko przeszło z czasem i jak narazie jest ok mój chłopczyk rośnie z dnia na dzień razem z moim brzucholem :p
 
Witam teraz mam obecnie 11 tydzień według OM a płód ma 9 tygodni. Możliwe jest że od wczoraj czuję czasami ruchy dzidziusia. To jest moja druga ciąża.
Pozdrawiam :-)
 
Z ciekawości weszłam na tą stronkę....:tak: Przysłali mi pierwsza "lekcje".:happy: Ale to nic ciekawego nie jest!:crazy: Przynajmniej póki co...:sorry2:
 
Madzia ja o wojewódzkim nawet nie myśle:no: nasłuchałam się najrózniejszych rzeczy o tym szpitalu. Zastanawiam się nad Żywcem, znam tam wszystkich lekarzy i wiem czego mogę się po nich spodziewać:tak: i mój lekarz prowadzący ciąże też pracuje w szpitalu wię chyba nie będe wymyślać. Jedyna nad czym się zastanawiałam to czy nie załatwić sobie swojej położnej. A ty czemu nie chcesz iść do Żywca
 
reklama
Bo ja z kolei samych złych rzeczy nasłucham się o żywcu zresztą po doświadczeniach jakie miała tam moja siostra jestem negatywnie nastawiona. Poza tym mam zaufanie tam tylko do dr Goncerza który mnie prowadzi i ewentualnie dr Buś reszta jest pazerna na pieniadze i olewają pacjentki. Także u mnie żywiec definitywnie odpada w wojewódzkim byłam dwa razy raz jak plamiłam drugi raz jak miałam atak kolki nerkowej i zajęli się mną bardzo dobrze ale i tak najlepsze opinie jakie chodzą to właśnie o esculapie i wole tam dać to 400 zł niz dać tyle samo jakiejś położnej w innym szpitalu gdzie jak jej nie będzie to będę zdana na reszte lekarzy i pielęgniarek. Dopiero dziś zauważyłam że Ty jesteś z Żywca a do jakiego lekarza chodzisz?
 
Do góry