reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Bielska-Białej i okolic:)

D

dorcia_ryba

Gość
Czy w Bielsku-Białej lub w okolicy są jakieś przyszłe Mamy:confused:?

Jeśli tak to serdecznie witam i zapraszam do rozmowy:-).
 
reklama
Jak wszystko dobrze pójdzie to już 5 czerwca powinnam mieć już Dzidka przy sobie, a nie w sobie:-p.
Chciałabym rodzić na Wyspiańskiego, ponieważ miałam tam praktyki na oddziale położniczym (w tym na sali porodowej) i noworodkowym więc znam już tamtejsze środowisko więc i strach trochę mniejszy:tak:. Moja Mama mi powtarza, że jak tyko będę słuchać tego, co mówi położna i lekarz, to wszystko pójdzie szybko i sprawnie. Się zobaczy:-). Najważniejsze jest pozytywne nastawienie:happy:.
 
Skoro masz termin na 8 maja to zapewne już zaczęłaś kupować rzeczy dla malucha. W związku z tym mam pytanko: gdzie w Bielsku-Bialej można kupić dobrej jakości i w przystępnej cenie ubranka dla maluchów:confused:. Ja zamierzam rozpocząć hasanie po sklepach w kwietniu, ale powoli zaczynam się dowiadywać od innych, gdzie, co i za ile:tak:.
A tak wogóle to oczekujesz chłopca czy dziewczynki:confused:? U mnie będzie facecik, o ile lekarz się nie pomylił;-).
 
Szczerze mówiąc to jeszcze nie kupiłam ani jednego ubranka bo mama przysyła mi z włoch. Spodziewam się chłopczyka przynajmniej tak wyszło na usg 4d u Balisia mój prowadzący nie potwierdził ponieważ twierdzi że się zakrywa ale myśle że na 4d chyba dobrze widział zresztą ja też widziałam co trzeba :)
 
Cześć dwupaczki:-):-)

Można dołączyć?? ;-)
Ja mam termin na początek lipca.... I na 99% będzie chłopak.:-D
 
reklama
Witaj Madziu:-).
Jak narazie wiem, że jest przyszła mama majowa i czerwcowa;-). Nie dawno założyłam wątek dla przyszłych Mam z Bielska-Białej i okolic więc zapraszam do przyłączenia się do rozmowy;-).
Pozdrawiam:-).
 
Do góry