reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Bielska-Białej i okolic:)

witam udzielające się kiedyś w tym temacie dziewczyny
chwilowo wątek jest nieaktywny a w międzyczasie powstał nowy (zresztą nie jeden) - więc przenoszę do archiwum ten temat, zapraszam do nowego :) lub jeśli będzie to potrzebne przywrócimy ten lub wymyślimy coś innego.
byłoby dobrze gdyby nowe osoby trafiały do jednego wątku :)
pozdrawiam :)
 
reklama
Witajcie. Piszę tą opinię żeby naprawdę pomóc przyszłym mamom. Jestem po dwóch porodach, oba w szpitalu Medicus w Żywcu. Mogę z całą pewnością powiedzieć że zawdzięczam im moje dzieci. Lekarze, położne traktowali mnie z dużą dozą wyrozumiałości oraz dostałam od nich ogromne wsparcie zarówno w czasie porodu jak i po nim. Też się wahałam, myślałam o innych prywatnych klinikach- też słyszałam że miła opieka itd, jednak głos serca mnie nie zawiódł. Polecam z całego serduszka
 
Do góry