reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

reklama
jestem, ale powiedział mi lekarz tylko że bobo dobrze się rozwija, wydrukował usg tam sa jakies rozne pomiary itp , nic wiecej mi nie mowił :) a ty przed?
 
Ja mam w czwartek :)te pomiary są bardzo ważne bo wykrywają nieprawidłowości Ale jak Ci lekarz powiedział że jest ok to nie masz się czym martwić: )A wiadoma płeć już?
 
niestety jezscze nie, powiedział , że za wcześnie i dzidzia tak się ułożyła, że dolnej części prawie wcale nie było widać:(
 
hej, maluszek mi rosnie chyba, bo mnie brzuch pobolewa jak na okres, leniwa jestem strasznie, leżę nic nie robię :D i jakos sie szybko bardzo męczę... A co tam u Ciebie? jak tam???
 
reklama
ojej a co tam ci wyszło? biedna, mogę jakoś pomóc? trzymaj się cieplutko, jak coś to dawaj znać jak się czujesz!!!
 
Do góry