reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

reklama
Hej dziewczyny:)urodziłam chłopca 4110 i 58 cm a mial być taki malutki heh . Karmimy się troche piersią troche MM Bo duży facet i się nie najada . Jasiek narazie grzeczny i cudowny . Jesteśmy już w domku troche nas przetrzymali w szpitalu bo maly zoltaczke mial Ale już jest ok. A u was jak tam?
 
Hej dziewczyny:)urodziłam chłopca 4110 i 58 cm a mial być taki malutki heh . Karmimy się troche piersią troche MM Bo duży facet i się nie najada . Jasiek narazie grzeczny i cudowny . Jesteśmy już w domku troche nas przetrzymali w szpitalu bo maly zoltaczke mial Ale już jest ok. A u was jak tam?
To fajnie :)niech sie zdrowo chowa
 
Jak u was z kamieniem dzieciaczkow bo mój mały glodomor ciągle przy cycku wisi
To normalne u noworodkow... Mój tak do 3 miesiąca wisiał... Potem dał trochę odetchnąć... Ale znam przypadki gdzie dzieciaki dłużej takie cycowe były.
Jeśli mogę coś wtracic... Wspominałaś coś o naprzemiennym karmieniu mm i piersią. .. Jeśli zależy Ci na kp to ja bym jednak od tego odeszła. Maluch ssaniem wyprodukuje potrzebna ilość pokarmu a jak będziesz go karmić mlekiem modyfikowanym to może pójść na łatwiznę że tak to ujme bo tam mleczko leci bez większego wysiłku! Jeszcze cycki Ci w szwach będą pękac zobaczysz :D

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
@Ka@sos u nas też jest Janek :) gratulacje :) wow jaki duży, mój miał 3330 g :) i teraz waży 4600 a ma 7 tyg skończonych :) my się karmimy cysiem tylko, wcześniej trochę dawałam mm i pierś, ale odeszłąm od tego bo nie chce mi się robić, ale widzę że bardziej się męczył jedzeniem z butli więc zależy jaki butelka ma smoczek, mój ma jakiś aktywne ssanie i strasznie długo się męczył aż zasypiał więc z ciekawości sprawdziłam i trzeba się nieźle napracować za to z moich cyców leci mleko jak szalone przez co b szybko połyka i ulewa często ale też ma skazę białkową więc przechodzę na dietę bez nabiału
 
reklama
Do góry