reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

@Ka@sos u nas też jest Janek :) gratulacje :) wow jaki duży, mój miał 3330 g :) i teraz waży 4600 a ma 7 tyg skończonych :) my się karmimy cysiem tylko, wcześniej trochę dawałam mm i pierś, ale odeszłąm od tego bo nie chce mi się robić, ale widzę że bardziej się męczył jedzeniem z butli więc zależy jaki butelka ma smoczek, mój ma jakiś aktywne ssanie i strasznie długo się męczył aż zasypiał więc z ciekawości sprawdziłam i trzeba się nieźle napracować za to z moich cyców leci mleko jak szalone przez co b szybko połyka i ulewa często ale też ma skazę białkową więc przechodzę na dietę bez nabiału
A jak ci się to udało żeby mm nie podawać? Mój wyciągnie obie piersi I dalej głodny to co tu zrobić trzymać to głośnego aż się trochę w piersi uzbiera? Zabeczy się
 
reklama
A jak ci się to udało żeby mm nie podawać? Mój wyciągnie obie piersi I dalej głodny to co tu zrobić trzymać to głośnego aż się trochę w piersi uzbiera? Zabeczy się
No nic nie poradzisz na to jak 2piersi puste zanim się napełnia to minie trochę czasu i musisz coś dac dziecku do picia jak nie mm to co innego...łatwo się mówi żeby nie dac mm jak się nie ma wyjścia
 
A jak ci się to udało żeby mm nie podawać? Mój wyciągnie obie piersi I dalej głodny to co tu zrobić trzymać to głośnego aż się trochę w piersi uzbiera? Zabeczy się
kup najtanszy laktator reczny.. odciagaj odciagaj i odciagaj, ja odciagalam na pcozatku laktatorem az po jakims czasie mialam nawal wiec maly zadowolony, pozniej troche gorzej bo lecialo za duzo, a teraz sie tak unormowalo ze juz wyjada na przemian raz z jednej nastepne karmienie z drugiej
 
@Ka@sos skad wiesz ze glodny? moze niech wisi czesciej na cycu po prostu, wtedy laktacja tez powinna sie zwiekszyc, nawet niech ciumka, dajesz mu smoczka? moze potrzebuje smoczka a wcale nie jest glodny? ja bez smoczka bym nie dala rady... piersi sie dostosowywuja do malucha wiec glodny nie powinien byc :) :)
 
Dołączam się i chętnie Was poczytam :)
Jestem z Lublina, ale mam nadzieję rodzic w Świdniku.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poprzednim razem to mnie nie chcieli w Lublinie [emoji23]. Trafiłam tam i znów bym chciała.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dołączam się i chętnie Was poczytam :)
Jestem z Lublina, ale mam nadzieję rodzic w Świdniku.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
Porodowke miło wspominam [emoji1] za to oddział noworodkowy zrobił na mnie słabe wrażenie, po 8 dobach miałam dość ale to pewnie każdego szpitala ma się dość po takim czasie [emoji4]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
Porodowke miło wspominam [emoji1] za to oddział noworodkowy zrobił na mnie słabe wrażenie, po 8 dobach miałam dość ale to pewnie każdego szpitala ma się dość po takim czasie [emoji4]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Wiem coś o tym 6dni byłam w szpitalu i miałam dość złe się czułam tam
 
reklama
U nas były pewne przeżycia i też noworodkowy średnio wspominam. Jednak wiem, że w niektórych miejscach byłoby gorzej.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry