reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

Obie CC
Niestety teraz też mam już powiedziane że GG
Tyle że ja mam dużą wadę wzroku i po naturalnym mogłabym ślepa być... niestety


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co tam słychać? Jak samopoczucie? U mnie niestety przyszły nudności. Poranki są fatalne :(


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Co tam słychać? Jak samopoczucie? U mnie niestety przyszły nudności. Poranki są fatalne :(


Wizyta 19.02.18->czekamy
U mnie nudności występują tylko wtedy, kiedy mam pusty żołądek, a że co chwilę coś przegryzam, to nie odczuwam ich prawie wcale;) Jak tak dalej pójdzie, to wkrótce będzie mnie łatwiej przeskoczyć, niż obejść, ale co tam;) Dziewczyny, ważna sprawa, apeluję, żebyście dużo, dużo piły, najlepiej 2l.na dobę. Ja nie odczuwałam dużego pragnienia, więc tego nie pilnowałam i podczas analizy wyników badań podstawowych w ciąży lekarka uświadomiła mi, że mam odwodniony organizm. My możemy nie podejrzewać nawet,że coś jest nie tak, a nasza kondycja będzie wpływać na maluszka.
 
U mnie nudności występują tylko wtedy, kiedy mam pusty żołądek, a że co chwilę coś przegryzam, to nie odczuwam ich prawie wcale;) Jak tak dalej pójdzie, to wkrótce będzie mnie łatwiej przeskoczyć, niż obejść, ale co tam;) Dziewczyny, ważna sprawa, apeluję, żebyście dużo, dużo piły, najlepiej 2l.na dobę. Ja nie odczuwałam dużego pragnienia, więc tego nie pilnowałam i podczas analizy wyników badań podstawowych w ciąży lekarka uświadomiła mi, że mam odwodniony organizm. My możemy nie podejrzewać nawet,że coś jest nie tak, a nasza kondycja będzie wpływać na maluszka.
Dokładnie:)A co słychać u Was?
 
Dokładnie:)A co słychać u Was?
U mnie lepiej bo nudności troszkę ustąpiły albo już się do nich przyzwyczaiłam [emoji14]
Syn od soboty gorączka po 39' I wczoraj okazało się, że ma anginę :( Uziemiony w domu i musiałam teściową do pomocy ściągnąc bo na zwolnienie nie chcę iść.

Podpowiedzcie gdzie kupić w Lu wygodne spodnie jeansy na gumce?jegginsy czy jak to się zwie...
Jeansy mnie już cisną. W pierwszej ciąży z Lidla miałam fajne ale już powycierane na kolanach więc się nie nadają do ludzi.




PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
U mnie lepiej bo nudności troszkę ustąpiły albo już się do nich przyzwyczaiłam [emoji14]
Syn od soboty gorączka po 39' I wczoraj okazało się, że ma anginę :( Uziemiony w domu i musiałam teściową do pomocy ściągnąc bo na zwolnienie nie chcę iść.

Podpowiedzcie gdzie kupić w Lu wygodne spodnie jeansy na gumce?jegginsy czy jak to się zwie...
Jeansy mnie już cisną. W pierwszej ciąży z Lidla miałam fajne ale już powycierane na kolanach więc się nie nadają do ludzi.




PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy

Ja w czasie ciąży kupiłam w biedronce takie fajne bezszwowe one bardzo się rozciągają i tanie były po 20zl i 3pary sobie kupiłam i nosze do dziś je...leginsy to sa może na allegro poszukaj
 
U mnie lepiej bo nudności troszkę ustąpiły albo już się do nich przyzwyczaiłam [emoji14]
Syn od soboty gorączka po 39' I wczoraj okazało się, że ma anginę :( Uziemiony w domu i musiałam teściową do pomocy ściągnąc bo na zwolnienie nie chcę iść.

Podpowiedzcie gdzie kupić w Lu wygodne spodnie jeansy na gumce?jegginsy czy jak to się zwie...
Jeansy mnie już cisną. W pierwszej ciąży z Lidla miałam fajne ale już powycierane na kolanach więc się nie nadają do ludzi.




PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
A ile twój syn ma latek?:)
 
reklama
Do góry