reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

reklama
Badania toxo, gr krwi,hiv itd...
Dziewczyny któraś z was to ostatnio przerabiała?
Gdzie najtaniej w Lu?
Porównywałam Luxmed I Alab. Diagnostyki pod uwagę nie biorę bo straciłam zaufanie do nich. Gdzie jeszcze sprawdzić?
1520085122-392ef67851b99142-aaaaaa.jpeg



PRENATALNE usg 19.03.18->czekamy
 
Hej Mamuśki:) jak się macie ? U nas dobrze Jasio rośnie szybko już ponad7 kg waży klocek grubiutki ;) cudowny jest uśmiecha się i coraz bardziej kontaktowy . Na szczęście zdrowy jak na razie chociaż starszy synio właśnie bytuje w łóżku z powodu przeziebienia więc zobaczymy czy się nie zarazi . Na dwór mało wychodzimy ale mam nadzieję że będzie już cieplej bo zwariować idzie w domu już pozdrawiam
 
Hej Mamuśki:) jak się macie ? U nas dobrze Jasio rośnie szybko już ponad7 kg waży klocek grubiutki ;) cudowny jest uśmiecha się i coraz bardziej kontaktowy . Na szczęście zdrowy jak na razie chociaż starszy synio właśnie bytuje w łóżku z powodu przeziebienia więc zobaczymy czy się nie zarazi . Na dwór mało wychodzimy ale mam nadzieję że będzie już cieplej bo zwariować idzie w domu już pozdrawiam
No u nas tez dobrze to Natalia 9miesiecy skończy 14 marca i wazy 7540gram i 75 cm ;)rośnie jak na Drożdżach :)
 
Dokładnie:)A co słychać u Was?

Ja dzisiaj skończyłam 16 tygodni ciąży i nacieszyć się tym faktem nie mogę;) Za 4 tygodnie połówkowe, może dowiem się wtedy, jakiej płci jest maleństwo... W którym tygodniu Wy poznałyście, czy mieszka w Was dziewczynka, czy chłopiec?
 
Ja dzisiaj skończyłam 16 tygodni ciąży i nacieszyć się tym faktem nie mogę;) Za 4 tygodnie połówkowe, może dowiem się wtedy, jakiej płci jest maleństwo... W którym tygodniu Wy poznałyście, czy mieszka w Was dziewczynka, czy chłopiec?
W pierwszej w 15tc

Dzisiaj miałam usg genetyczne 12t5d i gin.dopatrzył się siusiaka...czas pokaże czy się nie myli :)


usg 28.03 i 5.04 :)
 
W pierwszej w 15tc

Dzisiaj miałam usg genetyczne 12t5d i gin.dopatrzył się siusiaka...czas pokaże czy się nie myli :)


usg 28.03 i 5.04 :)
Gratuluje!!! Ale szybciutko się dowiedziałaś;) Fajnie Ci. Możesz już spersonalizować swoje myślenie o dziecku. Moja gin zrobiła mi prenatalne, jak miałam 11t 6 dni i nic nie chciała mówić o płci, stwierdziła, że za wcześnie i mogę o to zapytać na badaniu między 14 a 18 tyg., tak też zrobiłam tydzień temu, ale tym razem podobno dzidziuś miał skrzyżowane nóżki i nadal nie mogła stwierdzić co ma;) Teraz wizyta dopiero pod koniec kwietnia, więc jeszcze długo będę kinder niespodzianką, Czasem kusi mnie, żeby przed tą wizytą u mojej gin. umówić się gdzieś na nfz na wizytę i spróbować podejrzeć maluszka, ale nie wiem, gdzie szukać takiego lekarza tu w Lublinie, który będzie miał na tyle dobry sprzęt, by dopatrzeć się płci w tak młodej ciąży. ..
 
Ja dzisiaj skończyłam 16 tygodni ciąży i nacieszyć się tym faktem nie mogę;) Za 4 tygodnie połówkowe, może dowiem się wtedy, jakiej płci jest maleństwo... W którym tygodniu Wy poznałyście, czy mieszka w Was dziewczynka, czy chłopiec?
W ciąży na prenatalnych 23tydz dziewczynka w drugiej ciąży nie chciało się pokazać i tez jakoś w pod koniec 5miesiaca się dowiedziałam ze dziewczynka
 
reklama
Gratuluje!!! Ale szybciutko się dowiedziałaś;) Fajnie Ci. Możesz już spersonalizować swoje myślenie o dziecku. Moja gin zrobiła mi prenatalne, jak miałam 11t 6 dni i nic nie chciała mówić o płci, stwierdziła, że za wcześnie i mogę o to zapytać na badaniu między 14 a 18 tyg., Czasem kusi mnie, żeby przed tą wizytą u mojej gin. umówić się gdzieś na nfz na wizytę i spróbować podejrzeć maluszka, ale nie wiem, gdzie szukać takiego lekarza tu w Lublinie, który będzie miał na tyle dobry sprzęt, by dopatrzeć się płci w tak młodej ciąży. ..
Myślę, że tak jak u mnie to jeszcze wróżenie z fusów...no ale gdyby się sprawdziło to jednego synka mam więc wyprawka i obsługa obcykana :)
Za tydzień mam kolejną wizytę u swojego prowadzącego to ciekawe co on powie.
Wczorajsze usg było ponad program bo coś mnie niepokoiło i musiałam przed świętami to sprawdzić.Mój nie mógł mnie przyjąć to poszłam do Ovum do dr Wdowiaka koszt 150zł ale głowa spokojna.



usg 28.03 i 5.04 :)
 
Do góry