reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Płocka,Łąck,Gostynin lub Wincentów.

Płock-Asia

Mama czerwcowa'06 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
28 Październik 2005
Postów
339
Miasto
Płock, Gostynin, Łąck woj.mazowieckie
Szukam młodych mam lub przyszłych mamusi z tych okolic. By znaleźć bratnią duszę, przyjaciółkę. Mieć kogoś do rozmowy pogadać o wszytkim i by nasze dzieci mogli wspólnie się bawić.
Oprócz koleżanki chciałam się zapytać czy ktoś wie o sympatycznej Pani ginekolog z Płocka która ma coś wspólnego ze szpitalem na kośćiuszki (podobno to jest jeden z najlepszych szpitali w Polsce).
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki. :)
 
reklama
Hej Asia!
na kiedy masz termin? a może urodziłas?
Ja mam synków w wieku 12 i 9 latoraz córeczkę Nadię -4 miesiące. Miło spotkac na forum kogos z miasta...
 
Cześć dziewczyny!
Jestem z Gostynina i też mam na imię Aśka.Już niedługo pojawi sie na świecie moja kruszynka.Wprawdzie mam termin na 25 lutego, ale czuję , że może to szybciej nastąpić.Moja ginka też jest podobnego zdania.Na razie siedzimy sobie w domku i czakamy na rozwój akcji spakowani i gotowi do wyjazdu do szpitala.
Pozdrawiam cieplutko!
 
No, to jest nas już kilka. ;D
Ziółko, trzymam kciuki.Wypraweczka przygotowana?pojazd zakupiony?
Plock-Asia do jakiego gin. uczeszczasz?
Karinka-do sierpnia troszkę czasu, ale zleci nawet się nie obejrzysz.
 
Asieńko, ja rodziłam na Kościuszki w zamierzchłych czasach.Wtedy nie było tam tak komfortowo jak dziś, ale był lepszy personel niz dziś. Nadusię rodziłam na Winiarach i mimo, że warunki gorsze to personel na 6. Miałam cesarkę, w zasadzie to na życzenie, bo Nadulka była w połozeniu miednicowym i nie godziłam sie na poród naturalny. Leżałam w ciąży na gin, przed porodem też tydzień na gin i 7 dni na położnictwie po cesarce. Mówię Ci rewelacyjna obsługa, miła i pomocna. :)
 
reklama
Oczywiście, Asiu, masz prawo wyboru a oni nie mogą Ci odmówić tym bardziej, ze Twój lekarz prowadzący, o ile się nie mylę, jest właśnie z Kościuszki. ;)
 
Do góry