reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Płocka,Łąck,Gostynin lub Wincentów.

reklama
Cześć dziewczyny,ja tez jestem przyszłą mamą z Płocka,co prawda mieszkam tu od grudnia ale przyjeżdzam od 5 lat bo stąd pochodzi mój mąż :)Ja termin mam na 2 albo na 10 lipca,będę miała synka :)Moim lekarzem prowadzącym jest dr Kisielewski i jest zastępcą ordynatora w starym szpitalu,więc napewno będę tam rodzić.Zreszta ma on bardzo dobrą renomę w Polsce,podobno na praktykach położniczych podają go za przykład,wiem bo moja koleżanka miała takie praktyki.Narazie z moją ciążą nie ma żadnych kłopotów i oby tak dalej :)Pozdrawiam!
 
:)
witam,
wyprawka juz gotowa, z pojazdem robi sie mały problem.Miałam dziś jechać do Płocka i pooglądać co nieco , ale nie wyszło.Może jutro...o ile nie zacznę się rozdwajać , bo coś mnie kusi ;)
Gdzie w Płocku jest największy wybór tego sprzętu , gdzie ewentualnie można zajżeć? Pomóżcie.Dzięki
Pozdrówka
 
Ja zostaje u siebie w Gostyninie (tzn.szpital w Kruku).Na początku brałam pod uwagę Kościuszki w Płocku,ale w 26 tygodniu wylądowałam z z agrążoną ciążą na oddziale na tydzień , a potem co miesiąc się meldowałam na badania.Praktycznie do 36 tyg.nie wychodziłam z domu(trzeba było dzidzie w środku utrzymać i się oszczędzać),więc szpital na mejscu był najlepszym rozwiązaniem.A teraz przy takiej pogodzie w kratkę , wolę,żeby mąż miał 10km do pokonania , a nie 25 :laugh: I tak będzie się stresować ;) Poza tym lekarz prowadzący pracuje na oddziale i personel tez już trochę znajomy...
 
:)
na pewno to zrobię .
Na razie czekamy.Mały się właśnie uaktywnia.Znów zacznie kręcić coś przy szyjce , wypnie się , napnie się może będzie mały skurcz...
Już by mógł wyjść
Pozdrawiam!
 
Witam dziewczynki, widzę, ze nas przybywa! Ziółko-Asiu-powodzenia na porodówce. Potem prosimy o relację!Jakie imię wybraliście?
Olu witam!
Z wyborem ginekologa to jest tak: jak nie ma komplikacji i gin. pomoże to jest super,a jak cos się plącze to często szukamy winy i gin. do bani. ;)
 
Z tym ginekologiem to racja.wszystko jest cacy dopóki brak pomyłek , a jak się cos zdarzy , to lepiej nie mówic.Byle by lekarz nie za często miał wpadki , bo wtedy to faktycznie może być problem.
Dla mnie duże znaczenie miał fakt , że mam jakieś zaufanie do swojej pani gin i mogę z nią jak kobitka z kobitką porozmawiać,podchodzi do ciąży jak do normalnego fizjologicznego stanu kobiety,i wszystko stara się prowadzić jak najbardziej naturalnie,bez chemii,zbędnych leków itp. - oczywiście gdy nie ma komplikacji.(ogólnie nie mam zaufania do lekarzy bo wiem jakie chocki klocki potrafią odwalać).
A co do imienia nasze słoneczko to (na razie) Antoś.Ale podobni jak się dzidzie zobaczy , to wtedy wie się na pewno jaka wersja imienia ma być.
Pozdrawiam :)
 
reklama
U mnie na razie żadnych klopotów z ciążą nie ma,gin to znajomy męża rodziny i nie mam do niego zastrzezeń ale po wizytach u niego czuję pewien niedosyt informacji,a moze to moja wina bo nie wiem o co pytać poza rzeczywistymi i bieżącymi sprawami.
 
Do góry