reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Płocka,Łąck,Gostynin lub Wincentów.

Ziółko, myślałam, ze już Cię tu nie zastane 2w 1, a tu masz....Antoś to śliczne imię.Znam jednego małego Anosia i jest super.Właśnie najważniejsze zaufanie do gin i jak o wszystko mozna zapytać.Ja w ciąży z Nadusią chodziłam do naszej znajomej gin i czułam się komfortowo.W każdej chwili mogłam bez oporów dzwonić i pytać.A problemów było trochę.Tak samo z porodem -jak chciałam tak urodziłam.
Olu, powinnaś przed kazdą wizytą przygotować sobie listę pytań.Tak prosciej ipozbędziesz się niedosytu.
 
reklama
ja przez całą ciąże nosiłam ze sobą notes i zapisywałam wszelkie wątpliwości i pytania i jak szłam na wizytę , to wszystko było pod ręką.Polecam tą metodę.W moim przypadku pytania i wątpliwości pojawiały się w różnych okolicznościach i lepiej było je od razu zapisać ;)
Pozdrawiam!
 
ZIóleczko kochane, no został Ci 1 dzień do terminu! 8)jak samopoczucie? boiszsię czy bierzesz na luz?
 
:)
Cześć Kobietki!
Już jesteśmy po
Antek przyszedł na świat 27.02 o 18.30 i zajęło mu to mniej czasu niż oczekiwałam.Wymiary:3620g i 55cm.
W wolniejszej chwili zdam relacje.Na razie mamy mały chaos i uczymy się siebie.Mimo wszystko jest cudnie.
 
Ziółko !
[size=10pt]GRATULACJE :laugh:[/size]
czekamy na relacje.
Antoś to śliczny duży chłopczyk!
 
reklama
Cześć, ja także mieszkam w Płocku, ale moje maleństwo ma już 10 miesięcy i jest cudowne. Rodziłam na Winiarach i uważam że było naprawdę fajnie, położne są super i ogólnie ok.
 
Do góry