reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Płocka,Łąck,Gostynin lub Wincentów.

Hej MOnia, jak fajnie powitać nową mamę z Płocka, bo mało nas tu!
Monia jak ma na imię Twoje malęnstwo, bo nie masz suwaczka?
Gdzie mieszkasz, tzn na jakim osiedlu?
 
reklama
Cześć, przepraszam że odpisuje tak późno, ale dostęp do netu mam tylko w pracy. Moja córeczka ma na imię Natalia i ma już 10 miesięcy, a mieszkamy na Podolszycach Południe.

 
Hej!
Monia, fajowa ta Twoja Natalia! Zeby ma jak się patrzy! Ja mieszkam na Polnocnej to osiedla Kochanowskiego!
Ale ciepło się robi to moze kiedys dojde na podole ;) lub dojade na spacer ;)
 
Fajnie, no rzeczywiście trochę daleko z Północnej na Podole. Ale może kiedyś, jak się zrobi cieplutko. Znam te okolice, bo moi teściowie mieszkają niedaleko - na Wschodniej.
 
No coż, ale Płock jest mały!
Monia, czy siedzisz w domku z malutką, czy moze pracujesz?
karusia, jak samopoczucie? nic nie piszecie na temat swojej ciąży, jak się dziewczyny czujecie?
 
czuję się super, siedzę w domu na zwolnieniu - właśnie wróciłam od ginki, wszystko przebiega ok i w sierpniu zostaniemy rodzicami dziewczynki :)
 
Brawo karusia! No to będzie córunia tatunia ;)
Masz rację odpoczywaj, zbieraj siły, bo będą potrzebne, a praca nie zając nie ucieknie! ;)
 
Cześć, ja wróciłam już do pracy, a Natka została z babcią. Dość tego leżenia w domu, wyleżałam się calutkie 9 miesięcy. A teraz trzeba trochę popracować.
 
reklama
Monia, rozumiem Cię doskonale!
Ja siedziałam w domku prawie całą ciążę i jeszcze 5 miesięcy teraz z Nadusią. 2 tygodnie temu wróciłam do pracy i choć muszę dobrze się zorganizować, zeby wszystko ogarnąć to jestem zadowolona!
 
Do góry