reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Płocka,Łąck,Gostynin lub Wincentów.

reklama
Monia,to jest adres gabinetu dr. Haliny Kisielewskiej,w tym samym jest też gabinet jej męża,a mojego ginekologa ;) ul.Kolegialna 38/39,to jest w takim wysokim bloku,na 3 piętrze. Tel do gabinetu to 365-66-19,nie wiem w jakie dni przyjmuje ale możesz zadzwonić we wtorki albo czwartki w godzinach od 15 do 18 to napewno sie dowiesz od jej męża,kiedy ona przyjmuje :) pozdrawiam.
 
:)
Witam mamuski (przyszłe też) po dłuższej przerwie!
Maluch jest tak absorbujący,że już daaawno mnie tu nie było.
Co do usypiania , to mój Antek preferuje kołysanie - tego nauczył go tatuś.Ja najchętniej kładę go do łóżeczka i zostawiam z własnymi myślami i w końcu zasypia(ale to sprawdza się tylko wieczorem) w dzien niestety trzeba na rączki.
A może macie jakiś sposób na to ,żeby dziecko polubiło wózek? Mamy problem ze spacerkami.Mały , gdy ma leżeć w wózku dostaje szefskiej pasji.Jak już się uda wyjść , zwykle po ok 0,5 godziny jest już po spacerze - jeden wielki krzyk.Sporadycznie udaje się nam pospacerować dłużej.Jedyne co toleruje , to swój fotelik i siedzenie na balkonie.Tu może przespać nawet 4 godziny.A tu pogoda coraz fajniejsza i szkoda siedzieć w domu... Jeśli znacie jakiś magiczny sposób...
Asia ja jestem z Gostynina.
Pozdrowionka dla wszystkich!
 
Witam Ziólko!
Antoś śliczny! Dziwne, ze nie lubi spacerków, a lubi być werandowany.Moze mu za ciepło w wózeczku? Spróbuj cieniej go ubrać do wózeczka, moze bedzie spokojniejszy.
Asiu-Płock, już nie daleko do końca. teraz ciesz się ostatnim okresem swojej ciąży i zbieraj siły! Przydadzą się jak Klaudusia przyjdzie na świat!
 
Dzięki za radę! Łapię sie juz wszystkich możliwych sposobów.Może to pomoże.Pozdrawiam!! :)
 
reklama
:)
Cześć mamuski i dzieciaczki!
Pewnie wszystkie korzystamy z ładnej wiosny.Oj żeby sie tylko nie skiepściło.
Pozdrówka dla wszystkich :)
 
Do góry