reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Torunia

:) ale jesteś miesiąc do przodu ode mnie. Ja do stycznia to mało tyłam- powiem szczerze od lutego waga zacząła isc szybciej w gore :). Ale opuchlizny tez nie mam żadnej.. choc juz zdjęłam obrączkę bo wole nie ryzykować ze któregos pieknego ranka nie zdejme jej z ręki :p. Niektórzy twierdzą ze jestem szczuplejsza na twarzy niz przed ciąża inni ze jyz mam pucki na policzkach hehe. Ile osob tyle opini.
Kurcze łydek mi sie zdarzają. Tak mnie dzisiaj po południowej drzemce zlapalo az do podkolana ze lezalam i płakałam. Nie szlo tego rozmasowac heh :/
 
reklama
Ja biorę dodatkowo magnez, więc może dlatego nie mam problemów ze skurczami, zapytaj może lekarza o to. Mój przepisał ni Megnezin, 2 razy po 1 tabletce na dzień. Dobre też na twardnienie brzucha.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę dodatkowo magnez, więc może dlatego nie mam problemów ze skurczami, zapytaj może lekarza o to. Mój przepisał ni Megnezin, 2 razy po 1 tabletce na dzień. Dobre też na twardnienie brzucha.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie ja juz od dwoch miesięcy tez biorę Magnezin 3 razy dziennie po jednej tabletce wg zalecien lekarza bo mialam lekkie skurcze ud.... Za tydzień mam lekarza to podpytam i jeszcze bede miala wyniki krwi znowu robione. W zeszlym miesiacu wyszla mi lekka anemia. Zobaczymy jak w tym. Brzuch mi nie twardnieje....
Mam pytanie w jaki sposob liczysz ruchy dziecka? Przez cala godzine liczysz i zapisujesz? Czy do 10 ruchów?
 
Powiem Ci, że nawet nie zapisuję, na początku jak były rzadsze i delikatniejsze to liczyłam sobie w takiej aplikacji na telefonie, KickMe. Teraz wiem, że po śniadaniu i kolacji się kładę, ręka na brzuch i czekam:) zwykle 10 dostaję w przeciągu nawet pół godziny i wtedy już nie liczę, tylko się bawię z młodym w chowanego:)
Ja pukam, on oddaje:p

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
:) Moja mała to strasznie ruchliwa jest powiem szczerze. Wiadomo po jedzeniu trochę dostaje energii zawsze ale w nocy i nad ranem to jej czas :p. Daje czadu. Ja własnie liczę zazwyczaj do 10, a są dni że mała rusza się tak często że nawet nie liczę wtedy. Dlatego chciałam się zorientować jak to u ciebie wygląda :) Dzięki za odpowiedz.
 
reklama
Do góry