reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Torunia

reklama
Wstępnie chłopiec, ale 100% potwierdzenia jeszcze nie mam. W środę mam wizytę i mam nadzieje, że poznam płeć serduszka już na 100% :)
A jeśli chodzi o warsztaty to zarówno na te w marcu jak i w kwietniu już jestem zapisana. Więc pewnie się tam spotkamy jeśli też się wybieracie :)
 
Zaczęłam chodzić na zajęcia dla kobiet w ciąży do centrum formy i tam dużo mam również spodziewa się chłopców. Jakiś buum w Toruniu :)
 
Zaczęłam chodzić na zajęcia dla kobiet w ciąży do centrum formy i tam dużo mam również spodziewa się chłopców. Jakiś buum w Toruniu :)
To ja taki rodzynek z dziewczynka hehe wsrod was. Chociaz u mnie w pracy u kolezanek to rodzily sie wlasnie dziewczynki w przewadze :) w ostatnim roku
 
Są wolne darmowe miejsca jeśli ktoś chce mogę podać nr tel pod ktorym Pani zapisze was za free. Spotkanie MAMA WIE w Toruniu już 2.04 (niedziela) Przypominamy: Hotel Copernicus, Bulwar Filadelfijski 11, godz. 10:00 rejestracja na miejscu, spotkanie 10:30-13:30. Mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca, zapraszamy do rejestracji na www.mama-wie.pl osoby towarzyszące oraz przyszłych i świeżo upieczonych rodziców.
 
Ja sie zapisałam'jakis czas temu juz na to. Jak wrazenia z piatkowych warsztatow? Bo. Ja szczerze byłam nimi rozczarowana. Położna czytajaca slajdy słowo w słowo, pani od homeopati wymieniajaca każdy lek z nazwy i omawiala po kolei ktore tak były w ksiazeczkach ktore dostalismy, brak jakiejkolwiwk przerwy i ogolnie chaos sprawił ze byłam zawiedziona. Najciekawszy to.chyba był pan od fotelików. Szkoda bo październikowe warsztaty z Mamo to ja byly naprawde fajne-widac trafili sie lepisi prelegenci
 
Też się zawiodłam tymi warsztatami. Mnie najbardziej przekonała pierwszą Pani która opowiadała o żywieniu mam i niemowląt. Zobaczymy jak spisza się w niedzielę
 
ja byłam na warsztatach Mamo to ja i mi się podobało o szczepieniach o których się tyle mówi i pierwsza pomoc! No i w sumie polecam, bo dobra organizacja tego była.
 
reklama
Do góry