reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Warszawy

Witaj.Ja tez zdecydowana jestem na inflancką.Zobaczymy czy nie zawiodą naszego zaufania:sorry:.Póki co oglądaliśmy prywatne sale na bloku A i uczęszczamy do szkoły rodzenia.Strasznie się boję porodu:zawstydzona/y:Przede waszystkim od razu na izbie przyjęc zaznaczę ,że mogą ciąć krocze tylko w przypadku zadgrożenia zycia dziecka,bo z tego co wnioskuję narazie robią to rutynowo.

hej jakiego masz lekarza prowadzacego? moim jest anetka zamojska jest swietna . my tez rozwazamy porod na bloku a, a wiesz jak to z porodami rodzinnymi jest na bloku b? a co do naciecia, to lepiej jak natnal niz mialabys popekac. ps.sorry za brak polskich liter,mam mala awarie klawiatury
 
reklama
o inflandzkiej też słyszałam właśnie że poród ok, ale opieka poporodowa do bani... no ale mimo to jestem zdecydowana na Inflandzką, zobaczymy jak będzie......
 
Hej!!
ja mam w planach rodzić na Madalińskiego, termin mam na ponieziałek więc powiem co i jak, generalnie slyszalam bardzo dobre opinie o tym szpitalu, chodzilismy tez tam do szkoly rodzenia Bocian która polecamy, bardzo ciekawe zajęcia.
A mam pytanko może któraś z Was mieszka na Mokotowie i zna dobrą przychodnie dla malucha tak żeby go zapisać ??

pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki
 
Hej!!
ja mam w planach rodzić na Madalińskiego, termin mam na ponieziałek więc powiem co i jak, generalnie slyszalam bardzo dobre opinie o tym szpitalu, chodzilismy tez tam do szkoly rodzenia Bocian która polecamy, bardzo ciekawe zajęcia.
A mam pytanko może któraś z Was mieszka na Mokotowie i zna dobrą przychodnie dla malucha tak żeby go zapisać ??

pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki

Hejka, ja pracuje na Mokotowie i z firmy mam opiekę medyczną w placówkach CM LIM (obecnie grupa LUX MED) mogę polecić doktor Beatę Cichecką.

Pozdrawiam
 
Hejka, ja pracuje na Mokotowie i z firmy mam opiekę medyczną w placówkach CM LIM (obecnie grupa LUX MED) mogę polecić doktor Beatę Cichecką.

Pozdrawiam

Kici69 - wlasnie nie szukam prywatnej kliniki bo taka tez mamy z mężem ze swoich firm w Medicowerze, chcialam znaleść specjalnie jakąś osiedlową przychodnię tak żeby też móc liczyć ewentualnie na wizytę patronażową po porodzie, nie wiem czy w Medicowerze jest coś takiego, muszę zadzwonić, a może znacie jakiś dobrych pediatrów w Medicower ??
 
Kici69 - wlasnie nie szukam prywatnej kliniki bo taka tez mamy z mężem ze swoich firm w Medicowerze, chcialam znaleść specjalnie jakąś osiedlową przychodnię tak żeby też móc liczyć ewentualnie na wizytę patronażową po porodzie, nie wiem czy w Medicowerze jest coś takiego, muszę zadzwonić, a może znacie jakiś dobrych pediatrów w Medicower ??

powinna być położna środowiskowa w medicowerze, bo w Lux Medzie mają taką opcje z tego co pamiętam.
 
reklama
Do góry