reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mlode mamy :)

Hej [emoji16]melduję się . 22.09.2016 urodziłam Lenke z waga 3970 kg przez cc miała 58 cm i 10/10 w skali apgar [emoji16]a 25 wrzesnia już byłyśmy w domu. Coreczka ma się dobrze cala zdrowa i w miarę grzeczna [emoji16]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluję Amcia :* niech Córka zdrowo rośnie :* <3 Duzo Usciskow i Zdrowka dla Was :D
 
reklama
Amcia gratulacje :) dawno mnie ti nie bylo. U mnie jednak bez zmian :( staramy sie od lipca ..mamy pazdziernik i klapa.. Dzis lub wzoraj powinnam miec owulacje, staralismy sie od piatku intensywnie jednak nawracajace infekcje mnie zamecza.. Nie mam w ogole sluzu plodnego i juz mam dosc. Co wylecze to wraca :( koszmar
 
Amciaa Jutro idę na wizytę zobaczyć jak maluszek się czuje 11.10 byłam to spał z kciukiem w buzi nawet nie przeszkadzało mu jak położna mnie gniotła żeby obejrzeć malucha całego niestety płci jeszcze nie znam , jutro idę z mężem i może pokaże co tam chowa :) jak Macierzyństwo ?? Dzisiaj zaczęłam 17 tydzień :)

Witam Cię Karolino :)

Margaretka nie załamuj się :* będzie dobrze nie myśl po prostu o tym sprobuj wyluzować nie stresować a seks traktować jak przyjemność a nie jak po prostu dzien do zrobienia dzidzi :* .... 3 mam za Ciebie Kciuki Kochana
 
Dziekuje :* staram sie nie myslec na sile o tym ... W tyn tygodniu przede wszystkim musze isc zrobic wymaz zeby okreslic co mi dolega i czemu to tak ciagle wraca.. Ginekolog mowila ze to lekka infekcja (nie grzybica i nic jakiegos ciezkiego) a mimo to ciagle wraca.. Sprobuje od wymazu, wyleczenia jak najszybciej bo juz mnie to irytuje.

Milinka jak tam u Ciebie ? Dobrze sie czujesz ? Zastanawiam sie troche jak to bedzie u mnie gdy sie juz uda bo pracuje w sieciowce, mam dosc stresujacego szefa i ogolnie praca pod presja +noszenie ciezkich rzeczy i nie wiem czy jak juz bedzie fasolka w brzuszku, to czy bede musiala zejsc na zwolnienie czy bede zdolna do pracy? Masz jakies nudnosci czy cos ? Jak samopoczucie ? Ty pracujesz czy domek?:)
 
Margaretkaa ja pracuje w Holandii i to jest praca fizyczna już jest 17 tyg 5 dzien :) , dzisiaj zrobiło mi się słabo i wymiotowałam w pracy ale to z przemęczenia że rano wstaje o 4:30 i o 5 jade rowerem do pracy pozniej czułam sie lepiej . od czasu do czasu wymioty wracają ale często mam zawroty głowy ale wiem że to hormony , z najgorszych dolegliwosci to swedzenie brzucha :( mozna sie zadrapac .... Margaretkaa ja miałam od dziecka problem z grzybica pochwy no i wiem ze zawsze robiłam nasiadowki z Vagosanu... Moja praca ogolnie tez jest stresująca bo jestem operatorem maszyn i pełno mam na głowie ale jeszcze kilka tygodni i rezygnuje bo nie chce stresować mojego malucha moze 16 dowiem sie płeć bo bede w klinice na 24h w tym pol dnia badania cy wszystko z maluchem dobrze. :* a ja trzymam za Ciebie Kciuki <3 będzie dobrze

Witam Rudadagusie !

Gratuluję :*
 
To faktycznie niedlugo pora wyluzowac by sie nie przemeczac. !
Masz juz przeczucie kogo nosisz w brzuszku ? :-)


Ja wlasnie kupilam sobie ten vagosan. Faktycznie moze jutro zrobie sobie nasiadowke, skocze po cos dopochwowego. 2 jestem zapisana do gina, musze wyprosic od niego badanie moczu, tarczycy i prolaktyny. Jak jie bedzie chcial zrobix to zrobie prywatnie, wyjscia nie mam. Mam zamiar tez kupic ziolka wspomagajace owulacje i plodnosc bo od 2 miesiecy mam cykle jakby bezowulacyjne :(
 
reklama
w sumie czuje sie jakby to był chłopak :p jakieś takie przeczucie mam ale najważniejsze jest o ze ma byc zdrowe nic innego sie nie liczy dla mnie :) .. na wolne moge isc 6 tygodni przed porodem i 10 tyg po porodzie bede z maluchem w domu i musze wrócić do pracy. Sprobuj z tymi ziolami moze akurat pomogą :*
 
Do góry