reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mlode mamy :)

Ja juz wiem skad u mnie niepowodzenia... Bylam dzis u gina..doslownie u dziadka 70letniego, to juz moj 3 ginekolog w ciagu 1.5roku, dopiero on odkryl u mmnie uwaga ! krwawiaca intensywna nadżerkę. Facet moj tez dostal clotrimazol do smarowania i mam nadziejeze to wylecze i bedzie spokoj :( poplakalam sie jak wyszlam z gabineti. Dostaalam gynalgin i roztwor do irygacji... Zaczynam kuracje. Kazal przyjsc za miesiac...
Czystosc pochwy na poziomie 3 :( co oznacza: stopień III – pałeczki kwasu mlekowego występują w znikomej ilości, w przeciwieństwie do licznych bakterii i białych krwinek;
Ehh:(
 
reklama
będzie dobrze ja bardzo często miewałam zapalenia używałam clotrimazolu bo tutaj takiej opieki az nie ma w ogóle grzybica pochwy nie jest dla nich az tak bardzo wazna choroba :/ ostatnio w ciazy mi wrocila to sie meczyłam ale już mi przeszło :( ... mi mój Ginekolog w polsce wykrył Macice dwurożną na szczescie nic mi nie dolega dzidzia tez sie rozwija 8.11 ide do lekarza na badania nóżek rączek (liczenie palców) i ogolnie stan zdrówka mojego serduszka :* .... Margaretkaa nie załamuj się będzie dobrze musisz tez odpoczywać dużo :* czekam na dobre wiadomości <3
 
Hej dziewczyny [emoji4] co do infekcji to miałam w czasie ciazy od 5 miesiąca i cały czas wracały ale na szczęście po porodzie jak narazie nie mam i mam nadzieję ze nie będę miała [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
To super :) juz niedlugo ta wizyta
Daj znac jak przebiegla :*


U mnie dzis 29 dzien cyklu i brak okresu..jakos ostatnio mi sie wydluzyly cykle. Jak przez noc dzisiaj nie dostane okresu to jutro zrobie test choc i tak sie nie napalam bo pewnie przez ta nadzerke i infekcje sie nie udalo. :)
 
Milinka moja Lenka d9brze kochane dziecko [emoji4]tylko ostatnio ciężko mi ja położyć spać bo wyspi się w dzien a w nocy nie chce spać do 1. Na pierwszym szczepieniu już byłam z nią nawet źle nie było [emoji4]a jak tam u was ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pamiétam szczepienia moich siostrzenców ciezko bylo :( ...
w sumie u mnie wszystko dobrze rosnie malenstwo rosne i ja :) mam duzy brzuszek a w ogole nie mam apetytu , czasami jem tylko owoce zeby zapelnic zoladek na sile ;( ...
 
Witam Dziewczyny Przedstawiam Wam Moją córkę Amelię Jadwigę

85500a70c124f6bdgen.jpg


Jednak przeczucie mnie myliły i będzie dziewczynka najważniejsze że jest zdrowa :) <3 Pozdrawiamy!
 
reklama
Do góry