reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mlode mamy :)

reklama
nom jakoś tu cicho się zrobiło :) jak Twoja księżniczka?? za miesiąc będę swoją Kruszynkę tulić do siebie ... już mam wolne od Piątku siedze w domciu i nudzę się a młoda harcuje w brzuchu juz ma tak mało miejsca że jak sie wypnie dupcia i nogami to boli niemiłośiernie w nocy też daje popalić ale cóż przeboleje bo bardzo ją Kocham <3 Pozdrawiam Dziewczyny!
 
Milinka az dostałam łzy w oczach przypomniałam sobie jak u mnie porod wyglądał bardzo piękne chwile . Trzymam kciuki za szybki porod i za maleństwo [emoji4]ściskam i całuje [emoji9][emoji9][emoji9]a i proszę o zdjęcie po porodzie buziaki [emoji9][emoji9][emoji9][emoji9]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
20170201_114245.jpg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170201_114245.jpg
    20170201_114245.jpg
    70,6 KB · Wyświetleń: 455
Oj tam zaraz ucichło..
Trzeba rozkręcić to forum więcej pisać to więcej osób dołączy i będzie ciekawiej.
[emoji14]
Proszę bardzo niech każda opowie co robiła przez ostatnie kilka dni?
Ja mam dwa psiaki znajdy ma przetrzymanie aż nie znajdą nowego domu. Szczeniak który wszystkich zaczepia, piszczy i życ nie daje [emoji14]
oraz sunie która się blakala po jakiejś wsi wyjadala śmieci bo była wciazy... teraz jest po zabiegu usunięciu szczeniaków i też czeka na nowy dom... mega pieszczoch i leń [emoji14]
Tak więc ja cały czas zajmuje się psami...
jutro idę do znajomego ginekologa na kontrolę i kontynuację zwolnienia.
Ale niestety na pewno nie będzie usg :(

Co chwile mnie w brzuchu smyra maleństwo. Brzuch mi rośnie... kilogramy lecą.
i to by było na tyle z tych paru dni :)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Angelika:) widze ze tez zwierzolub jestes...to tak jak ja :) ....
ja w domku na zwolnieniu jestem. U mnie dzis 15t2d, od 2 dni podczas wstawania i siadania boli mnie podbrzusze. To chyba powiekszajaca sie macica. Za tydzien w czwartek mam wizyte. Mam nadzieje ze poznam plec :)
 
reklama
Oj tam zaraz ucichło..
Trzeba rozkręcić to forum więcej pisać to więcej osób dołączy i będzie ciekawiej.
[emoji14]
Proszę bardzo niech każda opowie co robiła przez ostatnie kilka dni?
Ja mam dwa psiaki znajdy ma przetrzymanie aż nie znajdą nowego domu. Szczeniak który wszystkich zaczepia, piszczy i życ nie daje [emoji14]
oraz sunie która się blakala po jakiejś wsi wyjadala śmieci bo była wciazy... teraz jest po zabiegu usunięciu szczeniaków i też czeka na nowy dom... mega pieszczoch i leń [emoji14]
Tak więc ja cały czas zajmuje się psami...
jutro idę do znajomego ginekologa na kontrolę i kontynuację zwolnienia.
Ale niestety na pewno nie będzie usg :(

Co chwile mnie w brzuchu smyra maleństwo. Brzuch mi rośnie... kilogramy lecą.
i to by było na tyle z tych paru dni :)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej prawda cicho! Ja właśnie leżę w łóżeczku i oglądam kabaret tey. Osob8scie pracowałam z b. Smoleniem i uwielbiam to szkoda że juz nie żyje [emoji58]a jak u was laski [emoji4]?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry