reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mlode mamy :)

Margaretka oj jestem straszny zwierzolub... A wczoraj miałam "przyjemność" uratować psa z wiochy w której są 3 domy na krzyż a pies pod tymi domami siedział i starał się przeżyć. Podobno miał wrosniety łańcuch lub sznurek ale ktoś musiał mu go wyrwać ponieważ rana się zdążyła lekko podgoic...
Wczoraj w tą ulewe leżał pod płotem domu w środku polu na kupce gnoju bez jakiegokolwiek schronienia ...
Nie miał siły się nawet podnieść...
okropne że ludzie po prostu go mijali i unikali...
Panicznie się psiak boi mężczyzn, dzisiaj jak był na kroplowce to paniki dostał bo jakiś mężczyzna po prostu wszedł do kliniki...
Biedactwo ile musiało w życiu ucierpiec.. :(
1487714237-aaaaaa.jpeg
1487714275-aaaaaa.jpeg
1487714285-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Boże jak takie coś można zrobić zwierzeciu on też ma uczucia takiemu człowiekowi wziąść i nakopac do du .y przepraszam ale to az boli jak sie na to patrzy

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A poza tymi zwierzętami...
Byłam dzisiaj i doktora powiedział że wszystko ok. Przedłużył zwolnienie i dopiero za 3 tyg mam iść :)
Dziadek cały dzień mam dziwne uczucie co jakiś czas coś mnie smyra po brzuchu ale dosłownie smyra tak że muszę się podrapac po brzuchu... zastanawia mnie czy to dzidzia :)



Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A poza tymi zwierzętami...
Byłam dzisiaj i doktora powiedział że wszystko ok. Przedłużył zwolnienie i dopiero za 3 tyg mam iść :)
Dziadek cały dzień mam dziwne uczucie co jakiś czas coś mnie smyra po brzuchu ale dosłownie smyra tak że muszę się podrapac po brzuchu... zastanawia mnie czy to dzidzia :)



Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak miałam jak lena byl a w brzuszku . [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja moją mloda dosyć późno poczułam bo w 21 tyg :( .. co do zwierzaka dobrze ze Ciebie spotkał i mam nadzieje że znajdzie jakis cieplych kochających ludzi .

Amcia Lena jest Cudowna :* dużo buziaków dla Małej .. jak moja juz sie wykluje tez wstawie zdjęcia juz nie moge sie doczekać :) ...

ogólnie zastanawiam się nad porodem w wodzie bo ponoć mniej boli i dziecko nie doznaje az takiego szoku :p tylko czy w moim szpitalu można to musze pogadać z położna... ;)

Margaretkaa
jak ten czas szybko leci nie dawno pisałaś że jesteś w ciązy a tu juz 15 tc :* niech malenstwo sie dobrze rozwija :*

Pozdrawiam Mamusie i przyszłe Mamusie :* :* <3
 
reklama
Do góry