reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mlode mamy :)

reklama
No troszke cicho :) u mnie wssystko ok, jestem w 21tc i w piatek dowiedzialam sie,ze w brzuszku mieszka córa :) wymiary ksiazkowe, serduszko bije jak nalezy i wszystki oki. Wiec jestem bardzo szczesliwa :)
 
Ostatnia edycja:
A u nnue wszystko ok . Lena zdrowa rośnie zaczyna powoli siadać i raczkowac. Na spacerze nie ma mowy aby leżała w wózku musi koniecznie siedziec [emoji4] bardzo cieszy sie na pieski [emoji4] śpi ładnie w nocy. Zasypia o 20.30 i budzi sie o 3 a potem o 7[emoji4] słoiczki i kaszki je od dawna i wszystko smakuje oprócz królika i buraków hahaha

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
tutaj w Holandii to sie czeka nic mi nie powiedziała na ten temat tylko że mam dużo chodzić a mam do tego dryg bo chodze po 3-4 km dziennie i nic .. :/ Fakt dzwonil do mnie mój Ginekolog z polski bo u niego termin wyszedł na 30 marca a tutaj sie upierają przy średniowiecznym sprzęcie że dopiero mam na 03 kwietnia . Nie jestem badana ginekologicznie wiec nawet nie wiem czy mam rozwarcie tylko badaja serduszko malca , mnie ważą i ciśnienie to wszystko i rozmowa o porodzie :/ . Stoczyłam batalię ponieważ nie chciałam rodzić w domu a miałam taki nacisk z ich strony bo nie zarobią ale nie zgodziłam się mieszkam na 4 piętrze coś by poszło nie tak życie mojej córki jest ważniejsze niż pieniądze i wiem że będę musiała zapłacić za szpital . ostatnie usg miałam robione w 35 tygodniu i to wyjątkowo no musiały sprawdzić jak moje łożysko czy dalej jest na przedniej ścianie czy przeszło na swoje miejsce , opieka położnicza jest beznadziejna ale za to w szpitalu zajmują się odpowiednio
 
miałam wczoraj wizytę nawet nie mam rozwarcia dzisiaj cały dzień brzuch jak kamień ale bólu nie czuje kolejna wizyta 6 kwietnia wtedy może łaskawie sie dowiem co ze mną będzie dalej z tego co słyszałam to 11 dni po terminie dopiero zaczynają działać , a młoda jakaś dzisiaj malo aktywna kopnie od niechcenia też juz pewnie zmeczona jest tym wszystkim .... Pozdrawiam!
 
reklama
Pozdrawiamy z Amelką ur 04.04.2017 godz 19:00 10/10 pkt 3500kg 51 cm <3
5c5b2f8bea09c63emed.jpg
 
Do góry