reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszli Tatusiowie ...

Tatoonie

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Lipiec 2005
Postów
79
Miasto
Poznań
witam wszystkich,
czytając wypowiedzi na forum, jedna z dziewczyn napisała, że jej mąż też chciałby się wypowiedzieć co myśli na temat ciąży swojej żony.... mój tak samo, kiedy widzi jak wsadzam nos w monitor to też jest ciekawy....
a niby dlaczego by nie?
niech piszą co myślą, jak się boją i czego....
 
reklama
witam wszystkich tatusiów tych co nimi są lub bedą, dochodze do wniosku ze my (mężczyzni) też przeżywamy ciąże swoich kobitek. A więc apeluje o stworzenie forum dla mężczyzn ;D pozdrawiam przyszłych tatusiów oraz mamy - nasza dzidzia ciągle rośnie w brzuszku Polinki mojej Żonki
 
cos tatusiowie wymiekli nie chca pisac :)
woleliby przy meczu i pivku pogadac a nie na forum :)
pozdrawaimy wszsytkich tatusiow :)
 
to witajcie tatusiowie maluszków .
tu pisze tatuś Oskara i przyszłego futbolisty bo Aleks kopie jak szalony to może wyrośnie z niego wielki piłkarz :) mój Dziubus kochany właśnie mnie wtajemnicza w to forum ,i daje wskazówki jakby jej nie było .
ach te nasze kobiety...
myślę ze więcej nas czyli tatusi będzie zaglądało tutaj bo jakoś dziwnie sie czuje pisząc z samymi kobietami :-[
chciałem założyć własne konto DziOObek_On ale żonka powiedziała ze mam pisać na jej konto he heh pewnie chce nabijać posty :)
no to pozdrawiam wszystkich przyszłych ojców i pociechy .

 
Witam Wszystkich przyszłych tatusiów,ja za pare miesiecy też nim zostane i chciałem sie zapytać Was o coś,mam nadzieję ,że ktoś mi odpisze.
Otóż Moja narzeczona a w przyszłości żona ,jest 13 tygodniu ciąży i od 2 tygodni zauważyłem ,że dziwnie się zachowuje w stosunku do mnie.Niechce sie przytulac tak często do mnie jak to kiedyś robiła,można powiedzieć ,że robie to czasami na przymus,bo naprawde mi tego brakuje,tłumaczy się tym,że jest zmęczona,żle sie czuje,niedobrze jej jest.Bardzi Ją Kocham i martwie się o Nią:):blink:
 
Wiesz to są właśnie uroki ciąży i macierzyństwa.
Twoja narzeczona przechodzi teraz wojnę hormonów w jej organizmie wszystko sie zmienia ,hormony buzują rośnie malutki człowieczek.
Ona przezywa to i fizycznie i emocjonalnie .
Stad pewnie inne zachowanie wobec ciebie .
Idz z nią do lekarza lekarz wam wszystko
objaśni ,obejrzysz dzidzie na USG i zrozumiesz .
 
witam witam wszystkich przyszłych tatusiów podobnych do mnie jak również mamusie które na pewno też to czytają (ta kobieca ciekawość)
to mój pierwszy post na tym forum i od razu pytanie
czy ktoś bardziej tutaj oblatany mógłby zrobić taki wątek gdzieś na wierzchu gdyż schowany w dzieciach styczniowych 2006 jest mało widoczny a założę się że jest dużo mężczyzn którzy chcieliby o tym pogadać, wypowiedzieć się, zapytać itp
pozdrawiam
jeszcze 7 miesięcy :happy:
 
no witamy tadimuza
zagubiles sie troche w forum, ale to nic..pomozemy..

proponuje załozyć ten wątek na przykład w watku ciąża, poród, połóg.. to link do niego Ciąża, poród, połóg - Forum BabyBoom

na dole tej stronki masz ikonke z napisem...nowy watek..kliknij na nim i załóz nowy watek tytuł..na przykład "tatusiowie czekający na dziecko"..czy cos takiego:)

tu nikt Ci raczej nie odpowie, bo nasze styczniowe bobaski to maja juz po 2 lataka i nasi tatusiowie maja juz to za sobą:)

pozdrawiam serdecznie i gratuluję:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry