reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszli Tatusiowie

fantazja ja mam tak samo-chociaż lekarz powiedział żeby ograniczać seks na początku, to ten nawet woli nie myśleć o "pieszczotach" bo sie boi:-) także też celibat....ale moze się wkońcu przekona że "troszkę" możemy hihi
 
reklama
w pierwszej ciazy lekarz zabronil nam pierwsze 3 miesiace a teraz nie mam pojecia wiec z ostroznosci przeznaczamy tylko weekend na sex... ;))))
 
Skoro już na taki temat zeszło...
Ja chyba się wstrzymam do konsultacji z lekarzem. I nie z seksem w ogóle tylko z moim... zaspokojeniem że tak to nazwę.
Ostatnio jak mi było tak baaaaardzo cudownie to jednocześnie przeszył mnie taki ból w macicy że myślałam że mi coś fasolkę chce na żywca wyciąć. Prawdopodobnie to od skurczów, ale nieźle się przeraziłam :eek:
Spotkałyście się z czymś takim? :confused: Co radzicie?
 
efilo to moze rzeczywiście odpuśćcie sobie rozkosze. Ja tak nie miałam bo narazie nie próbuję, skoro lekarz przestrzegał.
 
Mnie lekarz też przestrzegał przed współżyciem w pierwszym trymestrze, a zwłaszcza w czasie gdy normalnie byłaby @. Ale z tego co wiem to sam orgazm nie jest szkodliwy. Chodzi o to aby nie stymulować macicy do skurczów.
 
Hm. Z tego co mi wiadomo orgazm i skurcze są symultaniczne. Więc może to właśnie jest powodem.
Wstrzymam sie do poniedziałku. A kiedy miałam mieć @ to nie śledzę od czasu zobaczenia dwóch kreseczek:baffled:
 
:confused: hmm, pewnie masz rację, nigdy nie zagłębiałam się w ten temat tak bardzo. Może ma znaczenie rodzaj oragazmu? W sumie to nie wiem. Gdzieś wyczytałam, że orgazm jest ok. :laugh2: :tak: :cool2:
 
Chyba rozwieję wątpliwości:-) no więc w książkach piszą że orgazm wywołuje skurcze macicy(to informacja również dla starających się, ponieważ istnieje największe prawdobodobieństwo zajścia w ciążę gdy kobieta ma orgazm, gdyż kurcząca macica "zasysa" nasienie) czyli orgazm=skurcze macicy. Ale nie oznacza to że trzeba żyć w celibacie-tylko tam gdzie ciąża jest zagrożona najcześciej właśnie w I trymestrze należy się powstrzymywać od wielkich uniesień:-)
Ale filozofuje.....hihi...ale to informacje książkowe
 
reklama
Dzięki Siwucha.
A swoją drogą jak się starasz o dzidzi to org jak najbardziej, ale córeczkę to już lepiej robić bez.
 
Do góry