reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszły tata

reklama
tatuś wraca z pracy około 15.00. Mam nadzieję , ze nie dostanie zwału jak zobaczy kubek ze zdjęciami od 5-miesięcznego synka....

Najlepsze życzenia dla tatusiów 5-6 miesięcznych bobasków!
 
Jak tatuś wstał to dostał od synusia koszulkę ze zdjęciem i napisem "MAM SUPER TATę" :-D. Ale się Maciej ucieszył. Od razu ją założył i z dumą chodził w niej po całym mieszkaniu. Do pracy też chce ją założyć, żeby się pochwalić jaki dostał prezent na swoje pierwsze święto :tak::rofl2:
 
A My Z Mezem Zamowilismy Sobie Koszulki :-)dla Taty Napis "super Tata " A Dla Mamy "super Mama" :-dbeda Dopiero W Poniedzialek:-(
 
Witam,

Oj ładnie tu się o mężach, chłopach wypowiadacie...No cóż wasze prawo.

Ale ja nie o tym.

Spodziewamy się dziecka i nie umiem powiedzieć jak bardzo się cieszę.....

Jakieś rady dla "bycia dobrym ojcem'?
 
reklama
dobrym ojcem będziesz, jeśli będziesz z dzieckiem jak najczęściej, będziesz starał się je zrozumieć, nie odwrócisz się od niego gdy będzie Cię potrzebowało, posłuchaj instynktu tacierzyńskiego, wtedy na pewno Twoje dziecko to doceni. Rodzicielstwo to oczywiście nie tylko zabawa, ale obowiązki, od których nie powinieneś się wymigiwać. I to myślę najważniejsze, do wszystkiego dojdziesz jeśli tylko będziesz chciał.
 
Do góry