reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszły tata

reklama
Ok to ja zaczne...
przyszly tata jest...
-daleko :(
-przewrazliwiony (kazde nie typowe zachowanie dzieciatka o ktorym mu mowie kwituje stwierdzeniem "ale jestes pewna ze wszystko z nim ok") :D
-naprawde kochany i troskliwy
-zlota raczka (sam bedzie robil luzeczko dla dzieciaczka)
- Wspanialy choc nie idealny :D
 
Mój też wspaniały, czuły i troskliwy, kochający ponad wszystko żonę i dzieciaczka. Coraz chętniej całuje i głaszcze brzuszek, nawet zaczyna już przemawiać do maleństwa.
 
moj maz zawsze mnie rozsmiesza :D, a teraz bardziej, szczegolnie jak mowi do brzucha :) ostatnio coraz bardziej uswiadamia sobie, ze zostanie tata i bedzie mial nowe obowiazki itp. - wczoraj mi powiedzial, ze moze tak jeszcze z 9 miesiecy dluzej pochodze w ciazy :) Ale ogolnie to jest bardzo zadowolony i opowiada wszystkim kolegom o swoim synku :)
 
moj jak sie dowiedzial o ciazy to sie podobno poplakal z radosci, nie widzialam ale szwagierka opowiadala...
 
Jak szłam na pierwszą wizytę do lekarza w celu potwierdzenia, że jestem w ciąży to Maciek stał na zewnątrz budynku i z nerwów wypalił dwa papierosy :) A jak usłyszał, że faktycznie jestem w ciązy to tak mocno mnie przytulił, iż myślałam że mnie udusi. Nie chciał czekać ani jednej chwili dłużej z powiadomieniem najbliższych o tym, że spodziewamy się dziecka ;D
 
wydaje mi się, że jesteśmy szczęściarami i mamy odpowiedzialnych przyszłych tatusiów. Bardzo dobrze.
 
ja też do tych szczęśliwych należę :) choć czasem Tomek żartuje, że zostawiamy łóżko w drugim pokoju po to żeby on miał gdzie spać !! no ale to taki męski żarcik haha :) Bardzo się cieszy z dzidziusia, kładzie rękę na brzusiu, gada, głaszcze i zaczepia (a mi nie pozwala :) ) śmieje się że molestuję dzidzie i do niego pukam non stop - a to nie prawda, bo ja pukam jak ono puknie :) w odpowiedzi tylko ;D
 
Ja już gdzieś o tym pisałam, jaki to MÓJ JAREK JEST WSPANIAŁY, więc sobie daruję ... ale mam inny temat do roztrząsania ... ponoć wielu przyszłych tatusiów cierpi na conajmniej jeden z ciążowych objawów np. zachciewajki, nudności, marudzenie i huśtaki nastrojów itp.
Jarek przybiera na wadze, choć po nim tego nie widać, może tylko w stosunku do mnie nie widać ;) Ale ostatnio wstaje ze mną w nocy na nocne siusiu czego wcześniej nie robił :laugh:
A jak Wasi panowie ?
 
reklama
MariaOla mój to ostatnio jest bardzo zmęczony (to przez ten remont), ale parę dni temu śmiałam się, że dostał zachciewajek, zupełnie jak kobieta w ciąży ;) Ale już mu przeszły :) Jak na razie innych objawów nie zauważyłam.
 
Do góry