reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przywitajmy sie :)

reklama
Jestem Paula ; ) jestem w kolejnej ciazy , rowniez po poronieniach. Nie mam jeszcze zadnych szkrabow w domku :) ale za to w rodzince juz ich sporo wiec damy rade :))

rowniez witam i zapraszam kolejne kwietnioweczki :*

 
hej, jestem Dorota, mam 3letniego malucha w domu - Mateusza , jestem z małopolski :-D

ta ciąża to nasz zupełny spontan, chociaż tez zaplanowany, cud, że udało się za 1 razem, bo po usłyszanych "wyrokach", że nie mam szans na ciąże bez tabletek - ja łamię wszelkie reguły :-D
 
Dzień dobry. to moja 1-sza ciąża, bezproblemowa, bez żadnych starań, spontaniczna, mam 36 lat i też myślałam że będą problemy choćby z uwagi na wiek, przesyłam uśmiechy dla wszystkich obecnych i przyszłych mam:)
 
Hej :-)
Kasia (tajemniczy nick, co nie?;-)), spod Opola, we wrześniu będę mieć 28 lat, nauczyciel i tłumacz ;-) mężatka od 2011, na bb od 2012 ;-)
mamy już Basiątko (14mcy) i jednego aniołka w niebie. z Basią musiałam ciut leżeć, bo miałam przedwczesne skurcze, no ale teraz musi być dobrze, bo Basia mi leżeć nie pozwoli ;-)

mam nadzieję, że u wszystkich nas będzie dobrze :tak:
 
hellou,
Witam nazywam sie Iza i tez jestem anonimowa forumka :)
no coraz mniej anonimowa ;)
mam synka Tadzia (07/13) i kolejne w drodze :D
od 9lat we Francji, od 2tyg mezatka :) od pol roku na francuskiej wsi zabitej dechami, a na codzien zajmuje sie troche dzieckiem troche domem i troche pracuje z LaPandaLove
rodzinka w komplecie i pamietny 15.07.14 ;)
10526174_10203566603018301_8457370914566479050_n.jpg
 

Załączniki

  • 10526174_10203566603018301_8457370914566479050_n.jpg
    10526174_10203566603018301_8457370914566479050_n.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 188
Jestem Asia mam 28 lat :) jestem z Sosnowca mam 5 letnia corke jestem pod dwoch poronieniach :( jedno w lipcu 2013 i staralismy sie pol roku wspomogly mnie tabletki antykoncepcyjne wybralam tylko 10 bo okazalo sie ze nie moge i h brac zaskoczylo niestety sie nie udalo.. teraz minely 4 miesiace od zabiegu zaskoczylo odrazu bylam w szoku :) inie moge dalej w to uwierzyc :).. pozatym pra uje w zlobku i z wyksztalcenia jestem nauczycielem ..
Tym razem musi sie udac!:)
 
reklama
Hej
Jestem Ewelina, mam 33 lata i jestem z Legnicy. Mam 12 letnią córkę Paulę i 9-letni syn Adam. Ta ciąża to totalna wpadka, zaskoczenie, jednak jest i cieszę się ogromnie! Mimo całkiem dużych dzieciaków po tylu latach wszystko związanie z ciążą jest dla mnie nowe, ale z Wami mam nadzieję jakoś to przejdę...
 
Do góry