reklama

Przywitajmy się :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2015' rozpoczęty przez .motylek, 21 Kwiecień 2015.

1. .motylek

.motylek Zaciekawiona BB

Heloł :)

z uwagi na to, że jest nas coraz wiecej ... i więcej :) proponuje by każda z nas się przywitała i powiedziała kilka słów o sobie :)
    Imię, skąd jest, spodziewany termin porodu ktora ciąża etc :) co chcecie !

zacznę ja :)

Ania lat 26-niedługo 27
    jestem ze śląska :)
    pracuję w banku i pracować jeszcze zamierzam póki się dobrze czuje ...
    spodziewany termin porodu druga połowa grudnia -z pierwszym dzieckiem - Majeczką miała termin na 31 grudnia :-D a urodziłam 10 stycznia wiec po cichu licze ze moze i tym razem urodze w styczniu :p

Maja ma 5 lat narazie nie wie że będzie rodzeństwo :) narazie to nikt nie wie :-) poza mężem i koleżanką która równiez jest w ciązy i tez ma termin na grudzień :D

witam Was wszystkie kochane grudniówki !!!!!! :tak:
    mam nadzieje że będziemy się wspierać w tych dobrych i cięższych momentach ciąży :)

2. auliya

auliya kwiecień '09 '14 gru'15

Witam i ja.
    Bede potrojna 33 letnia mama tak jak zawsze marzylismy z mezem.
    Chlopcy sa kwietniowi to nadzieja na grudniowa panne jest, choc nastawiamy się na chlopca.
    Ja pracuje w biurze ale prawie 1, 5 roku papierow juz nie przerzucam bo jestem ze "srodkowym" w domu.
    O ciazy wiedza chyba wszyscy w lacznie z moim 6latkiem ktory juz pyta jak sie czuje fasolka. Mysle ze on caly czas czeka na zamowiona ponad rok temu siostre :)

3. reklama
  4. Justa8383

Justa8383 Fanka BB :)

Pierwsze dziecko, lat 32 :szok::szok:
    jestem z mazowieckiego,
    pracuje w biurze, jeszcze do końca maja, w pracy jeszcze nie wiedzą :) dziadkowie też nie, czekamy do drugiej wizyty,
    termin na pierwszą połowe grudnia,

5. polacchina

polacchina Początkująca w BB

Natalia, 24, z Trojmiasta, ale mieszkam w Londynie. Pierwsza ciaza, tremin na pierwsza polowez jak na razie tylko przyjaciolka i narzeczony wiedza. Planuje cos wiekszego na coming out z rodzicami, jakies pomysly? :)

6. .szkrabek

.szkrabek Fanka BB :)

Ja jestem z Warszawy, mam 34 lata. Jestem już mamą prawie 9 letniego synka. O tą ciąże walczyliśmy 3 lata, i się w końcu udało :-)

Termin porodu 5 grudnia. Jestem już na zwolnieniu, ze względu na komplikacje po ivf.

polacchina - pomysły na powiedzienie o ciąży :-) enjoy

30 Of The Most Creative Baby Announcements Ever

7. amos

amos Zaciekawiona BB

Mam 33lata i teraz zostanę po raz trzeci mamą, w domu mam dwie córeczki i liczę po cichu na jeszcze jedną ;)
    Mieszkam na dolnym śląsku.
    Na razie przebywam na wychowawczym :)
    Więcej dzieci nie planowałam, a o obydwie poprzednie starałam się trochę, a teraz wpadka :)

8. Dreddka

Dreddka Fanka BB :)

Cześć 36 lat I córeczka już jest. Termin chyba na święta, a mieszkam w Tbilisi, w Gruzji. ( od 8 miesięcy )

Ostatnia edycja: 22 Kwiecień 2015
  9. tanczzemna

tanczzemna Aktywna w BB

Mam na imię Ewa, mam 23 lata, mieszkam na Dolnym Śląsku. 17 maja będziemy z mężem rok po slubie, pierwszy dzidziuś, wymarzony :)

Ostatnia edycja: 22 Kwiecień 2015
  10. reklama
  11. basiaw24

basiaw24 Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

Basia, 33 lata, trojka dzieci, czwarte w drodze, mieszkam w Gorzowie

12. malena100

malena100 Fanka BB :)

Witam się i ja :-)

Mam na imię Magdalena, lat 30 i to "nasza" pierwsza ciąża :-) jest radość, strach i niepewność ;-)
    mam nadzieję, że dane mi będzie zostać z Wami do samego rozwiązania :tak::tak::tak: tego sobie i Wam wszystkim życzę :-)

Poleć forum