reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przywitajmy się :)

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2015
Postów
13
Heloł :)


z uwagi na to, że jest nas coraz wiecej ... i więcej :) proponuje by każda z nas się przywitała i powiedziała kilka słów o sobie :)
Imię, skąd jest, spodziewany termin porodu ktora ciąża etc :) co chcecie !


zacznę ja :)

Ania lat 26-niedługo 27
jestem ze śląska :)
pracuję w banku i pracować jeszcze zamierzam póki się dobrze czuje ...
spodziewany termin porodu druga połowa grudnia -z pierwszym dzieckiem - Majeczką miała termin na 31 grudnia :-D a urodziłam 10 stycznia wiec po cichu licze ze moze i tym razem urodze w styczniu :p

Maja ma 5 lat narazie nie wie że będzie rodzeństwo :) narazie to nikt nie wie :-) poza mężem i koleżanką która równiez jest w ciązy i tez ma termin na grudzień :D


witam Was wszystkie kochane grudniówki !!!!!! :tak:
mam nadzieje że będziemy się wspierać w tych dobrych i cięższych momentach ciąży :)
 
reklama
Witam i ja.
Bede potrojna 33 letnia mama tak jak zawsze marzylismy z mezem.
Chlopcy sa kwietniowi to nadzieja na grudniowa panne jest, choc nastawiamy się na chlopca.
Ja pracuje w biurze ale prawie 1, 5 roku papierow juz nie przerzucam bo jestem ze "srodkowym" w domu.
O ciazy wiedza chyba wszyscy w lacznie z moim 6latkiem ktory juz pyta jak sie czuje fasolka. Mysle ze on caly czas czeka na zamowiona ponad rok temu siostre :)
 
Pierwsze dziecko, lat 32 :szok::szok:
jestem z mazowieckiego,
pracuje w biurze, jeszcze do końca maja, w pracy jeszcze nie wiedzą :) dziadkowie też nie, czekamy do drugiej wizyty,
termin na pierwszą połowe grudnia,
 
Natalia, 24, z Trojmiasta, ale mieszkam w Londynie. Pierwsza ciaza, tremin na pierwsza polowez jak na razie tylko przyjaciolka i narzeczony wiedza. Planuje cos wiekszego na coming out z rodzicami, jakies pomysly? :)
 
Mam 33lata i teraz zostanę po raz trzeci mamą, w domu mam dwie córeczki i liczę po cichu na jeszcze jedną ;)
Mieszkam na dolnym śląsku.
Na razie przebywam na wychowawczym :)
Więcej dzieci nie planowałam, a o obydwie poprzednie starałam się trochę, a teraz wpadka :)
 
Cześć 36 lat I córeczka już jest. Termin chyba na święta, a mieszkam w Tbilisi, w Gruzji. ( od 8 miesięcy )
 
Ostatnia edycja:
Mam na imię Ewa, mam 23 lata, mieszkam na Dolnym Śląsku. 17 maja będziemy z mężem rok po slubie, pierwszy dzidziuś, wymarzony :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja :-)

Mam na imię Magdalena, lat 30 i to "nasza" pierwsza ciąża :-) jest radość, strach i niepewność ;-)
mam nadzieję, że dane mi będzie zostać z Wami do samego rozwiązania :tak::tak::tak: tego sobie i Wam wszystkim życzę :-)
 
Do góry