reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przywitajmy się :)

reklama
Witam serdecznie :)
Nazywam się Karola i jestem z Gdańska. Mam 34 lata ( w sumie za parę dni 35 :) i będzie to moje pierwsze dziecko. Starania trwały 5 mcy. Planowany termin porodu 3.12 :)
We wtorek mam wizytę u ginekologa i mam nadzieję, że z dzidzią wszystko ok. Niestety mój chłopak postanowił mi oznajmić parę dni temu, że on ciąży nie chce a mnie nie kocha, więc wszystko wskazuje na to, że będę samotną matką :/ czasami w życiu tak bywa :/

Cieszę się że do Was dołączyłam :)
 
Witaj KaroLLcia!
Trochę smutna twa historia, ale za to zakonczy sie cudnie,
Głowa do góry!
 
Witam,
mam na imie Dominika, mam 26 lat. Jestem mama prawie 3 letniego Kacperka. Obecnie w oczekiwaniu na kolejna iskierkie ( mamy nadzieje ze coreczke)
termin wstpnie na 26-27 grudnia.
Jestem z mazowsza Ale mieszkam w Sztokholmie :-)
Ciaza narazie w tajemnicy przed dziadkami i dalsza rodzina:zawstydzona/y:
 
Witam, mam na imię Judyta i w tym roku skończę 23 lata, jestem w pierwszej ciąży z terminem na 26 grudnia :) Jesteśmy z mężem prawie 2 lata po ślubie i udało nam się zajść w pierwszym cyklu starań ;)

Aktualnie pracuję (w biurze) i studiuję.
O ciąży wszyscy już wiedzą, bo zaliczyłam po drodze wizytę w szpitalu na patologii, więc coś trzeba było powiedzieć rodzinie i znajomym, więc powiedzieliśmy prawdę. :)
 
Dzień dobry!
Myślę, że już pora się przywitać. Mam na imię Kasia, mam 27 lat i jestem w ciąży:-) W sierpniu 2014 urodziłam synka Wojtusia. Teraz prawdopodobnie w grudniu powitamy nowego członka rodziny. Nie znam jeszcze dokładnego terminu bo na ostatniej wizycie pęcherzyk był jeszcze zbyt mały. 28 maja mam kolejną wizytę i wszystko będzie jasne.
Na razie chyba tyle z mojej strony. Gratuluje Wam ciąży i mam nadzieję, że wesoło spędzimy ze sobą te 9 miesięcy;-)
 
reklama
Witam przyszłe mamy :-):-):-):-) mam 25 lat, od nie całego roku jestem mężatką :eek: jestem w 11 tygodniu ciąży. Nie posiadam się z radości i z niecierpliwością oczekuję na 14 grudnia. Pracuje w urzędzie wiec jeśli tylko będę się dobrze czuła to chce pracować jak najdłużej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry