reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Psiak-jaka rasa najlepsza dla dziecka i do domku:)

reklama
Labradory często mają wadę genetyczną i chorują na stawy już lepiej Golden Retriver :tak: bardzo podobne a już nie chorują tak często:-) na pewno nie polecam Border Collie są bardzo energiczne potrzebują dużo ruchu dużo skaczą a w stosunku do dziecka hmmm są opiekuńcze ale traktują dzieci jak owce wg mnie, jak się oddala to zaganiają z powrotem podszczypując za nogi niby fajnie bo dzieci pilnują ale w niezbyt przyjemny dla nich sposób choć Wiktor się w końcu przyzwyczaił do tego sposobu :eek: na pewno odpuść sobie terriery z autopsji wiem że to straszne cholery :-D za to owczarki niemieckie jak najbardziej na tak :tak:
 
hej.labrador jest po prostu wymarzonym psem dla dzieciaczków.to pies przewodnik dla niewidomych,terapeuta dla dzieci.znajomi mają niewidomą córeczkę i zakupili właśnie labradora-piesio jest przełagodny,uwielbia zabawy z dzieciakami,a moja Lola mogła z nim wszystko wyczyniać i nawet nie warknął:-) nigdy nie słyszałam żeby ten piesek zaszczekał.także jeśli nie przeszkadza ci że ten pies jest duży to jak najbardziej polecam.my nie chcemy dużego psa więc zdecydowaliśmy się na french bulldoga-pies polecany dla dzieci i osób starszych:tak:
 
Jak ja kiedys bede miala psa to tylko owczarka niemieckiego. Sa bardzo madre, dobrze wytrenowane sa prawdziwymi skarbami
 
z duzych psow jak najbardzieln Golden Retriver..lagodny ..kochany dziecko moze z nim wyczyniac rozne rzeczy a on ma tyle spokoju i opanowania ze pozwala na wszystko... kiedys przyszedl za nami do domu taki dorosly juzpier i Al rzucal ku kamienie wkladal reke do pyska a ten pozwalam na to i nic..skskal mu na zad a pies zero reakcji na co kazdy inny zareagowalby natychmiastowo bo psy tego nie lubia...

wiec Golden jak najbardziej
 
Ja jak najbardziej byłabym za Shiztzu. Są kochane, ciepłe, przyjacielskie, Uwielbiają zabawę z dziećmi jak i są bardzo towarzyskie dla starszych osób. Moja mama ma własnie tego psiaka i jest przeszczęśliwa. Rozko****ą w sobie samym wyglądem i swoimi dużymi okrągłymi oczkami :tak: Jakbym miała możliwość to brałabym właśnie shiztzu :-) Pozdrawiam
 
tylko,że shih tzu potrzebują pielęgnacji włosa.no chyba,że ścina się psiaka na krótko ;-)
A moja Mila nie jest taka przekochana.To znaczy dla moich dzieci oczywiście,że tak.
zresztą jak trzeba to ich karci,ale bawic by się chciała non stop.
Ale już do obcych nie bardzo.nienawidzi jak ją obce dzieci chcą podnosic.oj tego nie trawi.
nie lubi jak ktoś obcy ją głaszcze kiedy jest u mnie na rękach.I nie uczyliśmy jej szczuc,po prostu tak juz ma :sorry:
 
reklama
Do góry