reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Psy, koty i inne zwierzaczki w domach ciężarówek...

Karolcia taki dostojny ten pies kociak też ładny
miałam kota za czasów budowy był młody ale super łajza co przyjechałam na budowę to ta na dachu siedziała bo było jeszcze nie uszczelnione aż sosiad mówił że chciał drabine wziąść i ją ściągać bo strasznie miałczała ale sobie radziła i jeden majster mi ją zabrał ado domu nie brałam bo mój pies by jej żyć nie dał, a pod tym prysznicem taki spokojny bo nie ma wyjścia i od czasu do czasu musi się wykąpać ale siłą go trzeba zaciągać ale śnieg uwielbia i wygląda tak ja Tysi bo całyczas nurkuje w nim a teraz zakochał się w kamieniu taki ze 3 kg waży icały dzień z tym kamieniem lata ma 10 lat a energi tyle co szczeniak
 
reklama
Do góry