reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Psy, koty i inne zwierzaczki w domach ciężarówek...

Korcia jest straszna przylepa, przychodzi do mnie jak siedze kladzie glowe na brzuchu i patrzy tymi swoimi oczami zeby ja glaskac, a Gizmo prawie caly czas siedzi na dworzu tylko na noc przychodzi spac do domu spi pod stolem w kuchni. Korcia to domatorka siusiu na dwor i do domu spac, calymi dniami by spala. Od samego poczatku nie mialam z nia problemow. Jak wychodzilam do pracy zostawala w domu 8 godzin nawet czasami i wiecej zdarzalo sie ze 12-13h i nic nie nabroila musze powiedziec ze jest bardzo grzeczna w porownaniu do Gizmusia :tak:
 
reklama
Tysia słodkie psiaki a to mój DSC09930.jpg
 
mama: widze ze lubi sie kapac :tak: moja Korcia uwielbia kapiele, latem chodzilysmy nad takie male jeziorka prywatne sa tu niedaleko nas i uwielbiala sie kapac. Stawala na brzegu i skakala na tzw. bombe do wody fajnie to wygladalo :tak:. A jak postawisz jej miske z woda to wejdzie do niej przednimi lapami i bedzie nurkowac w poszukiwaniu skarbow (zawsze wrzucalam jej kamyczki) zeby wylawiala :tak:
 
reklama
Karolcia: co to za rasa psa ??? podobny do doga niemieckiego :tak:

Hahaha żadna rasa. Wzieliśmy Karacika za 1zł z allegro. Mama napewno dalmatyńczyk bo odbieraliśmy go jak ssał cyca a tatuś podobno owczarek niemiecki chociaż tak jak zauważyłaś jak dla mnie również po dogu niemieckim tym bardziej że waży 40 kg i jest straszliwie wysoki co czasemjest kłopotliwe bo nawet jak nie chce to kładzie mordkę na stole :-)
 
Do góry