reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Psychiatra - zaświadczenie do CC

Dziękuję bardzo ;) Wizyta dopiero 13 stycznia. Myślę, że tę traumę już względnie przepracowałam, przeraża mnie jedynie wizja porodu i powtórki z komplikacji.
u mnie to samo było podstawą do CC. Też myślałam, że przepracowałam, a okazało się, że tokofobia jest najmniejszym problemem, wyszłam z gabinetu z diagnozą PTSD i stanów depresyjnych. Co absolutnie nie znaczy, że tak jest u Ciebie ☺️ powodzenia!
 
reklama
Jestem zapisana do lekarki i liczę na to, że trafię na kogoś, kto będzie profesjonalny. Kontaktowałaś się już ze szpitalem w sprawie ustalenia terminu?
Tak, mam ustalony termin w szpitalu który jest oddalony od mojego miejsca zamieszkania o 120km wiec jest jakieś ryzyko, jeśli akcja rozkręci się wcześniej, że wyląduje w najbliższej rzeźni (bo inaczej swojego pobliskiego szpitala nie nazwę). Ale liczę na to że dotrwam 😆 Trzymam kciuki żeby u Ciebie wszystko potoczyło się tak jak tego chcesz. 😉
 
Tak, mam ustalony termin w szpitalu który jest oddalony od mojego miejsca zamieszkania o 120km wiec jest jakieś ryzyko, jeśli akcja rozkręci się wcześniej, że wyląduje w najbliższej rzeźni (bo inaczej swojego pobliskiego szpitala nie nazwę). Ale liczę na to że dotrwam 😆 Trzymam kciuki żeby u Ciebie wszystko potoczyło się tak jak tego chcesz. 😉
Ja wybrałam szpital oddalony tylko o 60km 😅 Dzięki i ja również trzymam kciuki za Ciebie i maluszka ☺️
 
Do góry