reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Psycholog dziecięcy

I się post nie dodał, eh
Więc przyłączam się. Dodrze że chcesz zasięgnąć rady psychologa odnośnie puszczenia dziecka wcześniej do szkoły. To poważna decyzja. A u mnie w rodzinie była taka sytuacja, że dziecko sobie pięknie radziło w przedszkolu później w zerówce, więc rodzice doszli do wniosku że pójdzie wcześniej do szkoły. I nie upłynął miesiąc szkoły a dziecko zaczęło moczyć się w nocy. kuzyni zabrali dziecko do psychologa pani Senderowskiej Poradnia Psychologiczno - Psychiatryczna Magdalena Senderowska i po kilka spotkaniach problem ustąpił, ale chyba nadal do niej chodzą.

POzdrawiam
 
reklama
Drodzy rodzice,
ja trochę "z innej beczki", lecz piszę tutaj gdyz temat dotyczy również psychologów dziecięcych.
Nazywam się Anna Dąbrowska.Jestem studentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Piszępracę magisterską na temat realizowania standardów etycznych przez psychologów podczas diagnozy i terapii dzieci i młodzieży.Jeżeli kiedykolwiek byli Państwo z własnym dzieckiem u psychologa, zachęcam dowypełnienia ankiety dotyczącej w/w problemu.
Badanie - Anna Dąbrowska
Za każdy poświęcony czas na wypeniełnienie ankiety BARDZO DZIĘKUJĘ!
 
Mysle ze to jest bardzo dobry pomysl,skoro mozesz sprawdzic teraz czy dziecko nadaje sie do szkoly to czemu nie?czasem zdarza sie tak,ze dziecko w tym wieku idzie do szkoly i wogole sobie nie radzi i jest w pewnym sensie pokrzywdzone,a w twoim pomysle nie ma nic zlego:-)Ja jedynie moge podac dres psychologa w Brzegu ale jest naprawde dobry(uzeszczam tam z synkiem):
PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BRZEGU
KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO 23
40-300 Brzeg
Poczta: BRZEG
telefon: 0774163207
fax: 0774163207
strona internetowa: www.poradnia-brzeg.edu.pl...
A moze tez zapytaj w przedszkolu czy beda robic takie testy,u nas wiem ze beda robione 2 razy w tym roku(grupa 5 latkow)zeby okreslic stan emocjonalny itd dziei czy nadaja sie wlasnie do szkoly...
 
Do góry