reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Psycholog dziecięcy

Dołączył(a)
29 Listopad 2013
Postów
8
Witam,
Czy ktoś mógłby mi doradzić, gdzie w Warszawie znajdę dobrego psychologa dziecięcego? Póki co dostałam namiar na www.educatio.pl ale chciałabym porównać oferty i wybrać tego najlepszego, a przy okazji czy ktoś z tego miejsca korzystał już? . Pieniądze nie grają tu roli.
Pozdrawiam
 
reklama
W Educatio zajmują się chyba starszymi dziećmi. Nie wiem ile ma Twoje. Ja korzystałam ze swoim maluszkiem z pomocy gabinetu Promyk. Robiliśmy diagnozę i potem terapię Integracji Sensorycznej. Efekty były niesamowite. Nie wiedziałam, że dzieci mogą mieć problem z przetwarzaniem wrażeń i że z tego mogą wynikać problemy zachowaniem, mówieniem, uczeniem się...
 
ja osobiście chodzę z synem do poradni pedagogicznej (do psychologa) która działa w ramach umowy na NFZ, czyli bezpłatnie, i jestem bardzo zadowolona, nie mieszkam co prawda w Warszawie ale chyba wszędzie można znaleźć dobrego specjalistę i wcale nie musi to oznaczać że jak na NFZ to będzie kiepski, w prywatnych gabinetach też zdarzają się ludzie niekompetentni
 
Niestety, to że zapłacimy za wizytę nie zawsze oznacza, że będziemy zadowoleni. Trzeba też sprawdzać, bo często lekarze/psycholodzy mający prywatne gabinety przyjmują też w innych miejscach w ramach NFZ
 
Stobejczyk moja córka ma prawie 2,5 roku jest z października 2011 i z opisu na ich stronie http://www.educatio.pl/terapia-dzieci.html, a także z opinii jakie posiadam wynika że takie maluchy też są przyjmowane, jeszcze nie sprawdzałam na razie rozglądam się, w sumie nie pali się aż tak ale chciałabym znać więcej opinii. Dziękuję za każdy Wasz wpis.
 
Oczywiście,ze rodzice początkowo zawsze starają się wychowywać dziecko samodzielnie. Niekiedy samemu bardzo trudno jest sobie poradzić. Nie mieliśmy problemów ze starszą córką ale młodsza od samego początku miała wybuchowy charakter. Dobre dzieko ale wszędzie było jej pełno. Okazało sie,ze ma ADHD. Chodzimy z nią na terapię do psychologa pana Pawła Jurczyka. Prywatnie na MIckiewicza do Sensity w Warszawie. Wizyty dużo nam dają. Córka zaczyna się coraz lepiej zachowywać, rozwijać.
 
reklama
Ja z moją córcią chodziłyśmy do psychoterapeutki z Psychologgia - Dagna Ślepowrońska. Kobieta z dużym stażem w psychoterapii dlatego mnie tak to zachęciło. Bardzo sympatyczna, ma fajne podejście do dzieci, córka od razu ją polubiła. W końcu jej zaufała, Pani Dagna jej pomogła z problemami, przedszkole, nowe miejsca itd, mała się gubiła... Udało się wszystko naprostować córka chodzi teraz uśmiechnięta. www.psychologgia-plus.pl
 
Do góry