reklama

Psycholog dziecięcy

Temat na forum 'Rodzinne porady' rozpoczęty przez malamii, 10 Styczeń 2014.

1. malamii

malamii Początkująca w BB

Witam,
    Czy ktoś mógłby mi doradzić, gdzie w Warszawie znajdę dobrego psychologa dziecięcego? Póki co dostałam namiar na www.educatio.pl ale chciałabym porównać oferty i wybrać tego najlepszego, a przy okazji czy ktoś z tego miejsca korzystał już? . Pieniądze nie grają tu roli.
    Pozdrawiam

2. stobejczyk

stobejczyk Początkująca w BB

W Educatio zajmują się chyba starszymi dziećmi. Nie wiem ile ma Twoje. Ja korzystałam ze swoim maluszkiem z pomocy gabinetu Promyk. Robiliśmy diagnozę i potem terapię Integracji Sensorycznej. Efekty były niesamowite. Nie wiedziałam, że dzieci mogą mieć problem z przetwarzaniem wrażeń i że z tego mogą wynikać problemy zachowaniem, mówieniem, uczeniem się...

3. reklama
  4. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

ja osobiście chodzę z synem do poradni pedagogicznej (do psychologa) która działa w ramach umowy na NFZ, czyli bezpłatnie, i jestem bardzo zadowolona, nie mieszkam co prawda w Warszawie ale chyba wszędzie można znaleźć dobrego specjalistę i wcale nie musi to oznaczać że jak na NFZ to będzie kiepski, w prywatnych gabinetach też zdarzają się ludzie niekompetentni

5. maximum

maximum Fanka BB :)

Niestety, to że zapłacimy za wizytę nie zawsze oznacza, że będziemy zadowoleni. Trzeba też sprawdzać, bo często lekarze/psycholodzy mający prywatne gabinety przyjmują też w innych miejscach w ramach NFZ

6. malamii

malamii Początkująca w BB

Stobejczyk moja córka ma prawie 2,5 roku jest z października 2011 i z opisu na ich stronie http://www.educatio.pl/terapia-dzieci.html, a także z opinii jakie posiadam wynika że takie maluchy też są przyjmowane, jeszcze nie sprawdzałam na razie rozglądam się, w sumie nie pali się aż tak ale chciałabym znać więcej opinii. Dziękuję za każdy Wasz wpis.

7. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

Ja ze swoją córcią swego czasu chodziłam do pani Marty Bogusławskiej Michniak, która aktualnie przyjmuje w gabinecie psychorozwoju pani Izabeli Kielczyk przy ulicy Gocławskiej w Warszawie.
    Naprawdę świetna pani psycholog . Od razu załapała dobry kontakt z dzieckiem ( poszłyśmy tam z powodu niskiego poczucia wartości córki i nieśmiałości) a także dobrze doradziła mi jak postępować z dzieckiem.
    Jestem bardzo zadowolona.

8. malszko

malszko Zaciekawiona BB

Nie lepiej najpierw samemu spróbować?

9. Dulce

Dulce Fanka BB :)

w pierwszej kolejności trzeb samemu spróbować rozmawiać z dzieckiem a jeśli to nie przynosi rezultatów to wtedy iść z nim do psychologa.

10. reklama
  11. Marlena1990

Marlena1990 Początkująca w BB

12. Dulce

Dulce Fanka BB :)

czasem taki psycholog to jedynie rozwiązanie aby zrozumieć zachowanie dziecka.

Poleć forum