reklama

psycholog terapeuta? błagam pomóżcie!

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez anoula82, 12 Grudzień 2014.

 1. anoula82

  anoula82 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witajcie drogie Mamy!
  Temat stary jak świat i obgadany milion razy. Mimo to ja nie proszę a błagam o pomoc. Nasze dziecko ma 14 miesięcy i potworny lęk przed zasypianiem. Pewnie powiecie mi że minie, że taki wiek itd ale ja widzę że to już nie jest normalne. Nasze dziecko jest wykochane i wyczekane, zdrowe pod względem fizycznym z pewnością. Nigdy nie szczędziliśmy mu bliskości ani czułości. Nigdy nie febryzowaliśmy pozostawiając aby się wypłakało. Mimo to, gdy tylko zorientuje się że przyszedł czas spania zaczyna się Koszmar. Nie pomaga noszenie, tulenie, czytanie, śpiewanie, rytuały (wypróbowaliśmy już różnych konfiguracji). Odkładany dostaje histerii potrafi płakać aż zwymiotuję (już po paru minutach trzymany za rączkę czy tulony). Gdy już zaśnie po godzinie jęków, płaczu i histerii z reguły w ramionach rodzica, budzi się z płaczem co 2 godziny. Noc w noc od 14 miesięcy jest tak samo.
  Rzadko płaczę ale teraz już nawet pisząc to mam łzy w oczach. Jesteśmy spokojnymi zrównoważonymi ludźmi, nigdy nie okazaliśmy synowi zniecierpliwienia czy złości więc nie wiem gdzie popełniliśmy błąd. Nie wiem ale wiem jedno. Męczy się nasze dziecko i my, a najgorsze że męczy się również i kolejne bo jestem w 4 miesiącu ciąży.
  Bardzo Was proszę o pomoc w znalezieniu profesjonalnej pomocy. Bardzo dziękuję za rady w stylu przytul, poczytaj lub zostaw na 3,5 392 minuty bo mimo że wszystkie rady bardzo szanuję, w naszym przypadku myślę, że na tego typu metody jest już za późno.
   
 2. reklama

Poleć forum