reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Psycholog w dziale eksperckim oraz czat na BB

kasia-matiy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2012
Postów
1 490
Miasto
Trzebnica, Poland
Rozwiązania
0
Mam dwie propozycje, o jednej z nich myślałam już od dawna.

Nie wiem na ile jest taka możliwość, ale myślę że przydałyby się w dziale eksperckim porady psychologa z prawdziwego zdarzenia. Wiele kobiet boi się prawdziwej wizyty u psychologa o porady innych forumowiczów niestety mogą wprowadzać w błąd mimo najszczerszych chęci. Byłabym bardzo za pojawieniem się porad psychologa w dziale eksperckim i mam nadzieję że mój pomysł znajdzie poparcie ;-)

Drugi pomysł to stworzenie czegoś w rodzaju czatu po prawej stronie forum, na którym można by prowadzić plotki na bieżąco pomiędzy forumowiczami. Sama nie raz chciałabym z kimś porozmawiać gdy siedzę w domu z maluszkiem ;-)

Pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry