reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puder mineralny

pipi123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Grudzień 2013
Postów
174
Hej, zastanawiam się nad zakupem pudru mineralnego Annabelle minerals, miał ktoś taki? Powie ktoś coś o nim?
Pozdrawiam.
 
reklama
ja mam puder rozświetlający z annabelle minerals, jestem z niego zadowolona. Posiada delikatne drobinki które odbijają światło. Nakładam go specjalnym pędzlem by efekty makijażu były jak najlepsze. Świetnie sprawdza się zarówno na co dzień jak i na wieczorne wyjścia :) A ty jakim jaki byś chciała rozświetlający, kryjący czy matujący? Na stronie możesz zamówić zawsze próbkę i zobaczyć czy będzie Ci odpowiadał :)
 
Ja miałam te pudry i bardzo je lubiłam (miałam wersję kryjącą i matującą) ale mnie zapychał :( i nie mam pojęcia dlaczego, bo inne podkłady mineralne nie robią mi takiego problemu.
 
nie wiem jak to możliwe, jest on lekki i nie ma sylikonów więc nie ma raczej możliwości żeby Ci zapychał skórę. A co kładłaś jako bazę pod puder ?
 
u mnie nie ma efekty zapychania porów, kosmetyczka powiedziałam mi że jak chodzę na oczyszczanie to w ogólne mniej ma pracy :)
 
dla mnie tez dziwne, bo dopiero przy kosmetykach annabelle, jakby "odetkałam" pory skóry :) mam zdecydowanie mniej zaskórników, to fakt.
 
no wlasnie moim zdaniem "na kazda kieszen", bo za puder czy podkład placisz ok. 30zł, czyli w cenie rimmela, czy maybelline, a jakośc do tych wymienionych nieporównywalna :)
 
Ja mam podklad anabelle minerals matowy, bo kryjace podobno sie ważą na twarzy. Lepiej dokupic korektor w kolorze podkladu. Anabelle wprowadzili teraz tez cos w typie bazy pod podklad. Baza glinkowa primer sie nazywa. Ale co do niej to sie nie wypowiem dopiero bede ja testowac :)

Aa i mam jeszcze puder ryzowy , ale z firmy pease :) rowniez warty polecenia :)

 
reklama
mi się nic nie ważyło jeżeli chodzi o Annabelle, moze to nie puder lecz krem który często kobietki dają pod makijaż jako coś nawilżającego, bardziej tutaj bym szukała rozwiązania niż w samym pudrze.
 
Do góry