reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pumex Baby

Dołączył(a)
7 Sierpień 2005
Postów
6
Dziewczyny, helppppppp meeeee!

moje prawie 2 miesieczne malenstwo ma upierdliwy katar, ktory zanika i szybko powraca. byl juz Nasivin, jest woda morska, sol fizjologiczna i masc majerankowa. oczywiscie spanie na brzuszku i oklepywanie tez.
znalazlam w necie masc Pulmex Baby, czy wiecie cos wiecej o stosowaniu u dzieci ponizej 7 miesiecy (takie sa zalecenia wg.producenta).

aha, w skladzie nie ma kamfory, jest za to olejek rozmarynowy i eukaliptusowy.

 
reklama
Dokładnie nie wiem, ale myślę, że może to być za mocne dla takiego maluszka. A jeśli ma on katar alergiczny (a na taki wygląda) może go tylko jeszcze bardziej przytykać i podrazniać drogi oddechowe. Ja bym nie dawała.
Pozdrawiam
 
my tez tak jak Słowiczek stosowalismy ta maść jak Liwcia miała 2m-ce i tylko na noc zeby lepiej sie oddychało i nie za dużo i oczywiscie wcześniej posmarowana była oliwką. dodatkowo ja sobie troche na pierś smarowałam zeby podczas karmienia łatwiej sie córci oddychało. A na katarek bardzo dobry jest lek homeopatyczny w aerozolu Eubhorbium. Mozna stosowac u tak malutkich dzieci!
 
Do góry