reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Punkciki-krostki na ciele 1,5 rocznego synka

Phelania

Mama 2 urwisów :P
Dołączył(a)
15 Marzec 2008
Postów
3 988
Miasto
Okolice Warszawy/Ożarów Mazowiecki
Hej mam pytanko , to sie zaczelo w piatek w poludnie na samej twarzy pojwily sie te punkciki ,ale pomyslalam ze to moze podraznienie czegos za duzo,nie panikowalam:/ w sobote pojawil sie katar i kropki na ciele+wieczorny suchy kaszel marudzenie i stan podgoraczkowy(na bank byly tez zeby) a dzis wiecej kropek ,katar kaszel ale bez marudzenia dzis ma sssuper humor, jutro z samego rana jade do pediatry i zobaczymy....bardzo sie martwie...bo jestem w ciazy a nie chce od synka zlapac zadnego choróbska:/Na różyczke,ospe i odre byl szczepiony w styczniu tego roku.




Zobacz załącznik 543078Zobacz załącznik 543079Zobacz załącznik 543080Zobacz załącznik 543081
 
reklama
jedź do pediatry chociaż mi to przypomina uczulenie zastanów sie co nowego wprowadzilaś może jakis skladnik jedzenia, proszek do prania lub plyn jezeli sie martwiszże to coś zakaźnego a masz możliwośc popros kogos o pomoc przy synku
 
Phelania-mój synek ma podobne krostki od kilku dni z tym,że na buźce jest ich mniej za to w pachwinach i na nóżkach więcej.Nie wiem co to jest,bo nie wprowadzałam nic nowego,więc stawiam na zęby,ale do pediatry też pójdziemy.Też jestem w ciąży,więc się trochę martwię...
 
Ja bym powiedziała uczulenie. Mój synek ma takie krostki na udach, rączkach jak go coś uczuli. Na buzi jeszcze nie miał.
Pokazałabym to pediatrze, on wie lepiej co zaradzić i czym wspomóc.
 
martela- jutro jade z samego rana do pediatry i dam Ci znac co i jak...chyba ze bedziesz pierwsza:-)

Justys- od 2-3 dni daje mlodemu wapno i fenistil w kroplach wprowadzilam diete i krostek coraz wiecej...jutro napisze:) widze kochana ze wszedzie jestes:)dzialasz na BB:tak:
 
Phelania podawałaś może coś nowego? cytrusy, inne mleko, kakao ? to też może uczulić.
A no działam tu i tam:) już coraz rzadziej, bo czasu brak, ale wieczorami mi się zdarza:D
 
reklama
Do góry