reklama

Punkciki-krostki na ciele 1,5 rocznego synka

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez Phelania, 3 Marzec 2013.

1. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

Hej mam pytanko , to sie zaczelo w piatek w poludnie na samej twarzy pojwily sie te punkciki ,ale pomyslalam ze to moze podraznienie czegos za duzo,nie panikowalam:/ w sobote pojawil sie katar i kropki na ciele+wieczorny suchy kaszel marudzenie i stan podgoraczkowy(na bank byly tez zeby) a dzis wiecej kropek ,katar kaszel ale bez marudzenia dzis ma sssuper humor, jutro z samego rana jade do pediatry i zobaczymy....bardzo sie martwie...bo jestem w ciazy a nie chce od synka zlapac zadnego choróbska:/Na różyczke,ospe i odre byl szczepiony w styczniu tego roku.

View attachment 543078 View attachment 543079 View attachment 543080 View attachment 543081

2. bojąca

bojąca Fanka BB :)

jedź do pediatry chociaż mi to przypomina uczulenie zastanów sie co nowego wprowadzilaś może jakis skladnik jedzenia, proszek do prania lub plyn jezeli sie martwiszże to coś zakaźnego a masz możliwośc popros kogos o pomoc przy synku

3. reklama
  4. martela

martela Fanka BB :)

Phelania-mój synek ma podobne krostki od kilku dni z tym,że na buźce jest ich mniej za to w pachwinach i na nóżkach więcej.Nie wiem co to jest,bo nie wprowadzałam nic nowego,więc stawiam na zęby,ale do pediatry też pójdziemy.Też jestem w ciąży,więc się trochę martwię...

5. JustYs21

JustYs21 Fanka BB :)

Ja bym powiedziała uczulenie. Mój synek ma takie krostki na udach, rączkach jak go coś uczuli. Na buzi jeszcze nie miał.
    Pokazałabym to pediatrze, on wie lepiej co zaradzić i czym wspomóc.

6. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

martela- jutro jade z samego rana do pediatry i dam Ci znac co i jak...chyba ze bedziesz pierwsza:-)

Justys- od 2-3 dni daje mlodemu wapno i fenistil w kroplach wprowadzilam diete i krostek coraz wiecej...jutro napisze:) widze kochana ze wszedzie jestes:)dzialasz na BB:tak:

7. JustYs21

JustYs21 Fanka BB :)

Phelania podawałaś może coś nowego? cytrusy, inne mleko, kakao ? to też może uczulić.
    A no działam tu i tam:) już coraz rzadziej, bo czasu brak, ale wieczorami mi się zdarza:D

8. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Może Was zainteresuje ,że mamy od kilku dni na forum dział ekspercki prowadzony przez dermatolog. Jeżeli macie jakieś wątpliwości i potrzebujecie konsultacji zapraszamy

AZS S.O.S

Poleć forum