reklama

Pupile wrześnióweczek :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2014' rozpoczęty przez Ritta, 20 Marzec 2014.

1. Ritta

Ritta Moderator

Zapraszam do chwalenia się swoimi pupilami oraz wymianą doświadczeń jak przygotować zwierzaka na przyjęcie nowego członka rodziny.

2. EM Ka

EM Ka Fanka BB :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1395304939.100724.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1395305005.822645.jpg
    A to moja gwiazda ;) zdecydowanie mniejsza niz co niektóre Wasze psiaki ;) co do niej to bardzo sie obawiam reakcji bo zazdrosna jest mega , o dzieci zwłaszcza ...
    U rodziców został mi juz tylko 1 duży psiak ale tez pieszczoch ostatnio sie zrobił..

3. reklama
  4. DOODA

DOODA wrześniowa mama :)

1378621_587027848025429_513557948_n (1).jpg View attachment 615872

I ja się witam ponownie. Nazywam się Pluto, mam 8 miesięcy (pierwsze zdj.4 mce). Uwielbiam dzieci, jeść i spać. Jestem bardzo spokojnym psem, nie szczekam, nie niszcze i nie ślinię się. Mam już za sobą dwie udane wystawy, więc myslę, że kiedyś zostanę gwiazdą :tak::tak::tak:

5. animka90

animka90 Fanka BB :)

EM Ka ulala jaka lalunia - piękna :-)

DOODA Pluto - już go kocham! I oczywiście jestem fanką przyszłej gwiazdy ;-)

6. furciaczek

furciaczek Fanka BB :)

Pierwszy, ten najważniejszy Prezes...moje oczko w głowie, miłość chora, obsesyjna, nadopiekuńcza...
    prezes.jpg

Celnik i Queenia...Celnik szczyl jeszcze, ledwo 10 mies ma...a Queenia to nasza pierwsza kaukazica, pies ideal
    celnik i queenia.jpg

Menda.,,najmłodsze nasze
    012714_1.jpg

Hektor...ten czarny, adoptowany juz jako dorosly ze schroniska
    DSC_0517.jpg

Nie dawno odeszla Furia...7 lat, pozbierac sie nie moge do teraz....moja kochana dziewczynka :(
    fur.jpg

Dooda moze kiedys uda nam sie spotkac na jakies wystawie, ja z kudlaczami tez jezdze.

Ostatnia edycja: 20 Marzec 2014
  7. nexiss

nexiss Gość

Furciaczek to wesołą masz tą gromadkę i jeszcze kotki, ale jak ma się gdzie trzymać i ma to kawał pola do biegania to czemu nie :)

8. Ritta

Ritta Moderator

Piękne macie psiaki

Furciaczek podziwiam, taka gromadka

Ostatnia edycja: 20 Marzec 2014
  9. ookatkaoo1993

ookatkaoo1993 Fanka BB :)

Zgadzam się Furciaczek, gromadka niezła oraz WIELKIE SERCE! Niewiele ludzi potrafi darzyć psy taką miłością... Współczuje straty:(

Ja wam powiem, mam suczkę u mamy kupiłam ją po swojej komuni , Sonia... teraz ma 12 lat... Pamiętam jak się oszczeniła... jeden jedyny przeżył... bo ona była w szoku latała po całym domu i gubiła psy... Ten jeden to było nasze oczko w głowie, jezu święty jak my żeśmy płakali jak miał 4 tygodnie i zdechł.... Normalnie tak płakałam... Tak o już jest jak człowiek się przywiązuje.

A to moje Obrażone psisko;d

View attachment 615916

Sory za jakość zdjęcie z Kamerki:D

View attachment 615917 i jej wielkie Uszy!

10. reklama
  11. DOODA

DOODA wrześniowa mama :)

Furciaczek kochaną masz załogę, zazdroszczę ;-)

12. furciaczek

furciaczek Fanka BB :)

Okatkaoo uchole to ma rewelacyjne ta Twoja suczynka :)

A wczoraj urodzil sie kolejny członek naszej psiowej rodzinki:-)
    Nasz Prezes zle znosi brak Furci, one od małego razem...świruje mi psisko i juz nie wiem jakich mu rozrywek dostarczać.

bb.jpg

bbb.jpg

Za 5-6 tyg jedziemy wybrać dziewczynkę :) Zdąży trochę podrosnąć zanim rodzina nam sie powiększy.

Poleć forum