reklama

Pupile wrześnióweczek :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2014' rozpoczęty przez Ritta, 20 Marzec 2014.

1. Ritta

Ritta Fanka BB :)

Zapraszam do chwalenia się swoimi pupilami oraz wymianą doświadczeń jak przygotować zwierzaka na przyjęcie nowego członka rodziny.

2. EM Ka

EM Ka Fanka BB :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1395304939.100724.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1395305005.822645.jpg
    A to moja gwiazda ;) zdecydowanie mniejsza niz co niektóre Wasze psiaki ;) co do niej to bardzo sie obawiam reakcji bo zazdrosna jest mega , o dzieci zwłaszcza ...
    U rodziców został mi juz tylko 1 duży psiak ale tez pieszczoch ostatnio sie zrobił..

3. reklama
  4. DOODA

DOODA wrześniowa mama :)

1378621_587027848025429_513557948_n (1).jpg View attachment 615872

I ja się witam ponownie. Nazywam się Pluto, mam 8 miesięcy (pierwsze zdj.4 mce). Uwielbiam dzieci, jeść i spać. Jestem bardzo spokojnym psem, nie szczekam, nie niszcze i nie ślinię się. Mam już za sobą dwie udane wystawy, więc myslę, że kiedyś zostanę gwiazdą :tak::tak::tak:

5. animka90

animka90 Fanka BB :)

EM Ka ulala jaka lalunia - piękna :-)

DOODA Pluto - już go kocham! I oczywiście jestem fanką przyszłej gwiazdy ;-)

6. furciaczek

furciaczek Fanka BB :)

Pierwszy, ten najważniejszy Prezes...moje oczko w głowie, miłość chora, obsesyjna, nadopiekuńcza...
    prezes.jpg

Celnik i Queenia...Celnik szczyl jeszcze, ledwo 10 mies ma...a Queenia to nasza pierwsza kaukazica, pies ideal
    celnik i queenia.jpg

Menda.,,najmłodsze nasze
    012714_1.jpg

Hektor...ten czarny, adoptowany juz jako dorosly ze schroniska
    DSC_0517.jpg

Nie dawno odeszla Furia...7 lat, pozbierac sie nie moge do teraz....moja kochana dziewczynka :(
    fur.jpg

Dooda moze kiedys uda nam sie spotkac na jakies wystawie, ja z kudlaczami tez jezdze.

Ostatnia edycja: 20 Marzec 2014
  7. nexiss

nexiss Gość

Furciaczek to wesołą masz tą gromadkę i jeszcze kotki, ale jak ma się gdzie trzymać i ma to kawał pola do biegania to czemu nie :)

8. Ritta

Ritta Fanka BB :)

Piękne macie psiaki

Furciaczek podziwiam, taka gromadka

Ostatnia edycja: 20 Marzec 2014
  9. ookatkaoo1993

ookatkaoo1993 Fanka BB :)

Zgadzam się Furciaczek, gromadka niezła oraz WIELKIE SERCE! Niewiele ludzi potrafi darzyć psy taką miłością... Współczuje straty:(

Ja wam powiem, mam suczkę u mamy kupiłam ją po swojej komuni , Sonia... teraz ma 12 lat... Pamiętam jak się oszczeniła... jeden jedyny przeżył... bo ona była w szoku latała po całym domu i gubiła psy... Ten jeden to było nasze oczko w głowie, jezu święty jak my żeśmy płakali jak miał 4 tygodnie i zdechł.... Normalnie tak płakałam... Tak o już jest jak człowiek się przywiązuje.

A to moje Obrażone psisko;d

View attachment 615916

Sory za jakość zdjęcie z Kamerki:D

View attachment 615917 i jej wielkie Uszy!

10. reklama
  11. DOODA

DOODA wrześniowa mama :)

Furciaczek kochaną masz załogę, zazdroszczę ;-)

12. furciaczek

furciaczek Fanka BB :)

Okatkaoo uchole to ma rewelacyjne ta Twoja suczynka :)

A wczoraj urodzil sie kolejny członek naszej psiowej rodzinki:-)
    Nasz Prezes zle znosi brak Furci, one od małego razem...świruje mi psisko i juz nie wiem jakich mu rozrywek dostarczać.

bb.jpg

bbb.jpg

Za 5-6 tyg jedziemy wybrać dziewczynkę :) Zdąży trochę podrosnąć zanim rodzina nam sie powiększy.

Poleć forum