reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo brak zarodka

Dołączył(a)
26 Luty 2018
Postów
1
Hej mam 26 lat jestem w 7 tygodniu ciąży na ostatnim badaniu nie bylo widać zarodka . Wizytę u lekarza mam za tydzień pojawił się śluz na bieliźnie . Teatrzyk jak przy dniach płodnych czy to oznacza że dziecka nie bd??? Pomóżcie załamana...
 
reklama
Kiedy bylas na ostatnim badaniu usg? Co powiedzial lekarz, który robił usg. Ja miałam puste jajo płodowe, ale zanim lekarze orzekli diagnozę i dostałam skierowanie do szpitala miałam kilka usg. Zawsze jest możliwość, że owulacje miałaś później, to nie 7 tydzień i zarodek jeszcze się pojawi.
 
Jaki śluz gesty bialy?
W ciazy szyjka macicy wydziela duzo śluzu aby chronić drogi rodne przed infekcjami to nie ma nic do pustego jaja.
Jakie masz cykle ? Moze owu sie przesunele
Ja tak mialam zamiast 6 tyg według okresu (nic widac nie bylo na usg okazalo sie ze byl 4 bo owulacje mialam pozno.:)
Zrób bete hcg i powotrz po 48 albo 72 godzinach czy dobrze przyrasta:)
 
Do góry