reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo płodowe wysoka beta

reklama
Przy takiej becie to powinien byc zarodek i to z sercem. Nie nastawiaj sie na pozytywne zakonczenie zwłaszcza, że wymiary juz są na granicy. A lekarz nie wspominał nic o zaśniadzie?
 
26.06 pęcherzyk ciążowy 12mm u mojego lekarza
27.06 pęcherzyk 10mm (konsultacja ginekologiczna podczas pobytu w szpitalu)
5.07 pęcherzyk 22mm u mojego lekarza
Może on coś mi zle mierzy?
 
Przy takiej becie to powinien byc zarodek i to z sercem. Nie nastawiaj sie na pozytywne zakonczenie zwłaszcza, że wymiary juz są na granicy. A lekarz nie wspominał nic o zaśniadzie?
Nic. Kazał przyjść za tydzień i zrobić dwa razy bete. Jestem załamana, nie mogę przestać płakać.
Lekarz niby dobry, polecany. Klinika najlepsza w mieście.
Dziwi mnie jedno.
26.06 pęcherzyk mierzył 12mm u mojego lekarza
27.06 trafiłam do szpitala z powodów innych niż ciąża i skonsultowano mnie ginekologicznie pęcherzyk mierzył wówczas 10mm
05.07 u mojego lekarza pęcherzyk miał 22mm
Beta ponad 106tys robiona 06.07
 
Nic. Kazał przyjść za tydzień i zrobić dwa razy bete. Jestem załamana, nie mogę przestać płakać.
Lekarz niby dobry, polecany. Klinika najlepsza w mieście.
Dziwi mnie jedno.
26.06 pęcherzyk mierzył 12mm u mojego lekarza
27.06 trafiłam do szpitala z powodów innych niż ciąża i skonsultowano mnie ginekologicznie pęcherzyk mierzył wówczas 10mm
05.07 u mojego lekarza pęcherzyk miał 22mm
Beta ponad 106tys robiona 06.07
Te 2 mm to zapewne błąd pomiaru, bo kwestia, że tyci tyci inaczej lekarz zaznaczy początek i koniec mierzenia, bto wyjdzie inny wynik.
 
Nic. Kazał przyjść za tydzień i zrobić dwa razy bete. Jestem załamana, nie mogę przestać płakać.
Lekarz niby dobry, polecany. Klinika najlepsza w mieście.
Dziwi mnie jedno.
26.06 pęcherzyk mierzył 12mm u mojego lekarza
27.06 trafiłam do szpitala z powodów innych niż ciąża i skonsultowano mnie ginekologicznie pęcherzyk mierzył wówczas 10mm
05.07 u mojego lekarza pęcherzyk miał 22mm
Beta ponad 106tys robiona 06.07
Żaden lekarz nie stwierdzi na 100% pustego jaja na 1 wizycie, na kolejnej wizycie powinnaś mieć już pewną diagnozę. A druga beta jak? Rośnie? Spada?

Tez miałam tak wysoką betę która mi w dodatku rosła prawidłowo, brzuch się zaokrąglał, bliscy zaczęli się domyślać po brzuchu, że jestem w ciąży...a dopiero po pewnym czasie beta zaczęła spadać średnio o 50%, brzuch malał. U mnie było poronienie zatrzymane, bo finalnie nie doszło do krwawienia. Musiałam iść do szpitala na wywołanie lekami, po paru dniach i tak skończyło się zabiegiem(w rzekomym 12tc).
 
Podobno najlepsza klinika w mieście, wiec sprzęt chyba dobry. Nie wiem jakiej wielkości, nie powiedział mi, może umiesz wyczytać ze zdjęcia?Zobacz załącznik 1544258
Bardzo mi przykro 🙁 niestety tak jak dziewczyny piszą … nie wyglada to optymistycznie 🥹
U mnie przy pęcherzyku wielkość 17 mm już Pani dr stwierdziła ze No nie będzie ściemniać ale nie wyglada to tak jak powinno wyglądać … twój jest jeszcze wiekszy i zupełnie puściutko ☹️No nie napawa to optymizmem …
U mnie Beta rosła prawidłowo , po kolejnym usg (5 dni później ) miałam już potwierdzone puste jajo i niestety bez łyżeczkowania się nie obeszło 😢
Trzymaj się …
 
reklama
Niestety nie ma się co łudzić :( Przy takiej becie powinno być już serduszko.
Mój przypadek: 6t6d beta 10505, 7t1d beta 10947
U mnie był maleńki zarodek, ale nie wyglądało to tak jak powinno. Serduszko się nie pojawiło ;(
8t3d - zabieg. Beta spadała, ale krwawienia nie było.
Trzymaj się!
 
Do góry