reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

puste jajo płodowe? :(

@Timea - ja jestem po dwóch poronieniach, do których doszło samoistnie mimo brania leków podtrzymujących. Musiałam niestety w obu przypadkach mieć łyżeczkowanie...
 
reklama
@Timea - dodam tylko, że niestety zabiegi mogą mieć wpływ na kolejne ciąże... im więcej poronień, tym gorzej. Często dziewczyny mają robione kolejne badania - typu HSG, czy histeroskopia, by sprawdzić np. drożność jajowodów, itd. Mi ostatnio nowa gin zasugerowała USG 3D, ale dodała też, że nie nalega, bo w moim przypadku zachodziłam w ciążę w 1 cyklu zawsze więc w jej opinii nie mam tam żadnych zrostów, itp.Niemniej...czasem się zdarzają, a zrosty np. nie służą kolejnej ciązy.
 
Aha... rozumiem.
Czyli wszystko przede mną.Jednak mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze jak będę gotowa...
Ja też zachodziłam w ciążę w pierwszych cyklach.
Jednak muszę się wstrzymać z próbami.Czeka mnie przeprowadzka i chcę się od strony praktycznej przygotować (szpital,lekarz) gdyż do mojego zaufanego lekarza będę miała daleko i kontakt będzie ograniczony.
Jednak wiem też,że czas mnie goni i nie powinnam zbyt długo czekać.
Zdam się na los,gdy przyjdzie pora...
Trzymam kciuki za Ciebie.
 
Wygrzebałam moje zdjęcie z tego USG na którym "nic"nie ma. Teraz młody ma około 2140g :-D
Zobacz załącznik 528196
Hej dziewczyny też mam problem w poniedziałek miałam u ginekologa diagnozę pustego jaja płodowego z miesiaczki wychodzi mi 10 tc byłam na NFZ nie widział wgl zarodka i wyszło mu że jestem w 7 tyg i 6 dniu wczraj poszłam prywatnie i ginekolog nie jest pewien ale coś na zdjęciu USG wyszło i stwierdził że jestem albo 5tyg i 5 dzień / 6tydz i 1dzien CRL ma 0.23 i nie jest pewien dał na HCG beta dwa razy niewiem co myśleć.
 
Do góry