reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

puste jajo płodowe? :(

Marthi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Grudzień 2016
Postów
2 288
@Timea - ja jestem po dwóch poronieniach, do których doszło samoistnie mimo brania leków podtrzymujących. Musiałam niestety w obu przypadkach mieć łyżeczkowanie...
 
reklama

Marthi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Grudzień 2016
Postów
2 288
@Timea - dodam tylko, że niestety zabiegi mogą mieć wpływ na kolejne ciąże... im więcej poronień, tym gorzej. Często dziewczyny mają robione kolejne badania - typu HSG, czy histeroskopia, by sprawdzić np. drożność jajowodów, itd. Mi ostatnio nowa gin zasugerowała USG 3D, ale dodała też, że nie nalega, bo w moim przypadku zachodziłam w ciążę w 1 cyklu zawsze więc w jej opinii nie mam tam żadnych zrostów, itp.Niemniej...czasem się zdarzają, a zrosty np. nie służą kolejnej ciązy.
 

Timea

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2017
Postów
57
Aha... rozumiem.
Czyli wszystko przede mną.Jednak mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze jak będę gotowa...
Ja też zachodziłam w ciążę w pierwszych cyklach.
Jednak muszę się wstrzymać z próbami.Czeka mnie przeprowadzka i chcę się od strony praktycznej przygotować (szpital,lekarz) gdyż do mojego zaufanego lekarza będę miała daleko i kontakt będzie ograniczony.
Jednak wiem też,że czas mnie goni i nie powinnam zbyt długo czekać.
Zdam się na los,gdy przyjdzie pora...
Trzymam kciuki za Ciebie.
 
Dołączył(a)
13 Październik 2021
Postów
13
Wygrzebałam moje zdjęcie z tego USG na którym "nic"nie ma. Teraz młody ma około 2140g :-D
Zobacz załącznik 528196
Hej dziewczyny też mam problem w poniedziałek miałam u ginekologa diagnozę pustego jaja płodowego z miesiaczki wychodzi mi 10 tc byłam na NFZ nie widział wgl zarodka i wyszło mu że jestem w 7 tyg i 6 dniu wczraj poszłam prywatnie i ginekolog nie jest pewien ale coś na zdjęciu USG wyszło i stwierdził że jestem albo 5tyg i 5 dzień / 6tydz i 1dzien CRL ma 0.23 i nie jest pewien dał na HCG beta dwa razy niewiem co myśleć.
 
Do góry